Poprzedni artykuł: Jedwabne perfumy do włosów Balmain Hair Styling Następny artykuł: Profesjonalny eliksir i jedwab do włosów Eveline

Eliksir wydłużający włosy Alterna Caviar

Istnieją dwa czynniki, które sprawiają, że włosy stają się piękne i długie: zdrowa skóra głowy i niezniszczona struktura włosów. Alterna Caviar Repair Lenghtening Hair&Scalp Elixir zarówno odżywia i nawilża skórę głowy, jak i zapobiega pękaniu łuski włosa.
Eliksir wydłużający włosy

Alterna Caviar Repair Lenghtening Hair&Scalp Elixir zawiera opatentowane białka, które wnikają w strukturę włosa, wzmacniają go i czynią odpornym na uszkodzenia. Zawarty w produkcie Age-Control COMPLEX, wzbogacony o witaminę C i kawior, działa antywolnorodnikowo i zapobiega uszkodzeniom spowodowanym zabiegami chemicznym lub negatywnym działaniem środowiska naturalnego. Formuła wzbogacona jest o opatentowaną technologię Color Hold®, która chroni kolor włosów oraz Kompleks Seasilk będący mieszanką alg morskich, która nawilża włosy i naprawia uszkodzone pasma. Dzięki systemowi Enzymetherapy® enzymy przekształcane są w niezbędne składniki, które są łatwo przyswajalne, dzięki czemu włosy stają się grubsze i mocniejsze.

Cena - 186zł/50ml

Dostępny na www.alternapolska.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 22:44

Nasze propozycje