Poprzedni artykuł: Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły? [PORADNIK] Następny artykuł: Żółte pasemka nie mają szans z tym szamponem! A teraz kupisz go 40 pro...

Ewa Chodakowska już tak nie wygląda! Nową fryzurą zapowiedziała zmiany w swoim życiu

Czyżby w życiu Ewy Chodakowskiej szykowały się rewolucje? Trenerka zapowiedziała je symboliczną zmianą fryzury. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Ewa Chodakowska należy do tych gwiazd, które nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Trenerka miała już afro, włosy w kolorze truskawkowego blondu, a jakiś czas temu zdecydowała się zrezygnować z długich pasm na rzecz modnego loba, do którego zainspirowała ją przyjaciółka – grecka piosenkarka Amaryllis. Teraz trenerka milionów Polaków po raz kolejny postanowiła postawić na ostre cięcie i pochwalić się swoim instagramowym fanom nowym wizerunkiem. To jednak nie koniec rewelacji. Chodakowska nową fryzurą zapowiedziała też wielkie zmiany w swoim życiu.

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Ewa Chodakowska należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się na swoim Instagramie nie tylko życiem zawodowym, ale też prywatnym. Tak też było tym razem. Za pośrednictwem swojego instagramowego konta, na którym śledzi ją ponad 1,7 mln fanów, trenerka postanowiła zapowiedzieć wielkie zmiany w swoim życiu.

Kobieta ścinając włosy, nierzadko komunikuje ZMIANY. No... to jedyną pewną rzeczą w moim życiu są ZMIANY – napisała Chodakowska.

O jakich zmianach pisze trenerka? Czyżby chodziło o nowe projekty zawodowe, a może pójście w ślady Ani Lewandowskiej i powiększenie rodziny? Nic bardziej mylnego! Ewa Chodakowska zapowiedziała, fanom, że od nowego roku regularnie będzie im prezentować nową fryzurę.

Ostre cięcie regularnie co dwa miesiące. CIACH! Gotowa na 2020 – napisała Chodakowska.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów, którzy komplementowali nowi look trenerki.

Dużo ładniej Pani wygląda w takiej fryzurze niż w długich – pisze jedna z fanek.

Jeszcze krótsze! Ale naprawdę pasują Tobie chyba nawet bardziej jak długie – wtóruje kolejna.

Wyglądasz obłędnie – pisze inna.

My też musimy powiedzieć, że w nowej fryzurze Ewa Chodakowska wygląda rewelacyjnie. Już nie możemy się doczekać tego, co wymyśli za dwa miesiące. Myślicie, że skusi się na jeszcze bardziej drastyczne cięcie w stylu pixie cut?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 09:06

Nasze propozycje