Poprzedni artykuł: Rozenek-Majdan zapłaciła ponad 30 tys. za nową fryzurę. Warto było? Następny artykuł: Grube, lśniące i zdrowe włosy możesz mieć za 6 zł! Genialny sposób sły...

Ewa Farna już nie ma długich włosów! 'Wyglądam jak dziewczynka!'

Fryzury, , tagi: Ewa Farna, nowa fryzura gwiazdy
Ewa Farna przeszła poważną metamorfozę. Zdecydowała się na bardzo proste cięcie, ale znacznie krótsze niż zwykle.

Nowa fryzura Ewy Farnej to strzał w dziesiątkę! Gwiazda zdecydowała się na znaczące skrócenie pasm. Sama nawet zażartowała, że teraz wygląda zdecydowanie młodziej, wręcz jak dziewczynka.

Ewa Farna ma nową fryzurę

W ostatnim czasie jest bardzo głośno o tej młodej wokalistce. Niestety wiele osób bardzo często nie mówi o niej w kontekście talentu i zamiast tego wytyka jej wagę. Sama Ewa przyznała, że nawet jej mama bardzo często mówi "Ewuśka, pilnuj się". Farna wydaje się mieć jednak sporo dystansu do tego, jak wygląda (a naszym zdaniem wygląda pięknie!), dlatego niedawno założyła nawet kurtkę pokrytą cytatami hejterów.

Tym razem jednak wszyscy rozpisują się na temat jej nowej fryzury. Na Instastories Farnej pojawiło się kilka zdjęć z minionej wizyty u fryzjera. Wokalistka nie zatrzymała się tylko na obcięciu końcówek...

Zdjęcie: Screen z Instastories Instagram.com/ewa_farna93

W każdym roku prym w kategorii najmodniejszych fryzur wiedzie bob, ewentualnie lob. Dopiero na drugim miejscu i dalej znajdują się wszystkie inne fryzury, czyli te jedno sezonowe. Ale Ewa Farna nie dołączyła jeszcze do klubu gwiazd oczarowanych bobem.

Naszym zdaniem Ewa Farna wygląda dobrze zarówno w bardzo długich, jak i krótkich włosach. Dlatego każda jej metamorfoza prezentuje się naszym zdaniem genialnie. Cięcie nie jest skomplikowane - mamy tutaj delikatnie postrzępioną linię prostą z przedziałkiem po środku. Kolor włosów natomiast pozostał taki sam, ale na pewno został odświeżony. 

Myślicie, że to dobra zmiana? :)

Zdjęcie: Screen z Instastories Instagram.com/ewa_farna93

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:04

Zobacz także

Nasze propozycje