Poprzedni artykuł: Mikołaj Roznerski zgolił się na łyso? Już nie jest taki przystojny? Następny artykuł: Magda Gessler ma sobowtóra! Inna gwiazda skopiowała jej look

Ewa Farna ma różowe włosy! Jest prawie nie do poznania

Ewa Farna przefarbowała włosy na różowo?! Metamorfoza wokalistki zaskoczyła fanów. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Ewa Farna to bez wątpienia jedna z najbardziej wyluzowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Ma przy okazji zdrowy dystans do siebie. Kiedy wszyscy wytykają jej wagę, ona w odpowiedzi zakłada kurtkę z najczęściej powtarzanymi obelgami i pytaniami hejterów. Wielokrotnie przyznała, że kobiety o krągłych kształtach mają utrudnione zadanie w doborze stroju. I właśnie dzięki temu cieszy się niesłabnącą popularnością. Dlatego każda jej metamorfoza jest szeroko komentowana.

Ewa Farna w nowej fryzurze

 Ewa Farna jest wierna jednemu lookowi, ale nie może sobie odmówić eksperymentowania z makijażem i stylizacjami... Jedyne, co zawsze pozostaje niezmienne, to jej fryzura. Wokalistka od bardzo dawna nosi włosy o jednej długości i w jednym kolorze. No, może od czasu do czasu pozwoli sobie na rozświetlenie ich jaśniejszymi pasemkami. Nic dziwnego, że jej ostatnia przemiana wywołała takie poruszenie:

O dziwo nie natrafiłyśmy na komentarz, w którym ktokolwiek z internautów, krytykował nowy look Ewy Farnej. I musimy przyznać, że w tych różowych włosach dobrze jej jak nikomu innemu!

Fani dopytywali również czy to nowa fryzura czy peruka. Odpowiedź uzyskali na Insta Stories. Okazało się, że to tylko chwilowa metamorfoza Ewy Farny. Szybka zmiana koloru włosów była możliwa dzięki peruce, która wyglądała zaskakująco naturalnie. Nową fryzurą wokalistka promuje jeden z najnowszych singli - "Interakcja". W różowych włosach pojawiła się również na planie polsatowskiego programu "Śpiewajmy razem".

W której wersji wolicie młodą gwiazdę bardziej? :)

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/ewa_farna93

Zdjęcie główne: Instagram.com/ewa_farna93

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 23:06

Zobacz także

Nasze propozycje