Poprzedni artykuł: Fryzjer gwiazd ostro o popularnej koloryzacji: 'To look z czasów kryzy... Następny artykuł: Tak się kończy kopiowanie trendów z Instagrama! Czy te włosy udało się...

Ewelina Lisowska pokazała nową fryzurę! Jak teraz wygląda?

Piosenkarka zdecydowała się na dużą zmianę! Poznałybyście ją na ulicy?

Ewelina Lisowska ma nową fryzurę! Piosenkarka, która przyzwyczaiła nas do długich, ciemnych włosów i odsłoniętego czoła postanowiła trochę zaszaleć i zdecydowała się na grzywkę. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Eweliny Lisowskiej

Gwiazda już za czasów programu X Factor utrzymywała spójny, charakterystyczny wizerunek. Czarne włosy, wyrazista oprawa oczu podkreślona makijażem i gwiazdka na lewym policzku - chyba wszystkie to pamiętamy. Z czasem Ewelina z niej zrezygnowała, ale reszta pozostała bez większych zmian. Aż do teraz - piosenkarka pokazała na Instagramie zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze.

Ewelina porzuciła przedziałek na środku głowy na rzecz długiej, seksownej grzywki. Wycieniowane pasma pięknie podkreślają rysy twarzy gwiazdy i zwracają uwagę na jej ciemne oczy. Same zobaczcie:

Nowa fryzura Eweliny to spora zmiana - przyzwyczajone do jej dawnego wyglądu w pierwszej chwili miałyśmy problem z jej rozpoznaniem ;) Nie da się jednak ukryć, że grzywka wyjątkowo pasuje gwieździe - podobnego zdania są też jej fani. "Idealnie", "Ten błysk w oku!", "Pięknie wyglądasz!" - pod zdjęciem zaroiło się od komplementów. My także dołączamy i czekamy na więcej zdjęć w nowej fryzurze!

Jak wam się podoba nowa fryzura Eweliny Lisowskiej?

Zobacz też: Mila Kunis obcięła długie włosy - teraz nosi modnego boba

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 stycznia 2020, 16:20

Nasze propozycje