Poprzedni artykuł: Karolina Szostak zmieniła fryzurę i... porównała się do Jennifer Lopez... Następny artykuł: To serum do włosów za 4 zł daje efekt włosów gładki, jak tafla wody

Fabienne Wiśniewska przefarbowała się. Wybrała bardzo modny kolor

Fryzury, , tagi: Michał Wiśniewski
Córka Michała Wiśniewskiego ponownie zdecydowała się zmienić kolor włosów. Tym razem jednak postawiła na odcień, który wraca każdego lata.

Rodzina Wiśniewskich zdecydowanie lubi się wyróżniać. Przodownikiem w tym temacie jest zdecydowaniem sam lider Ich Troje, ale jego dzieci dzielnie dotrzymują mu kroku - zwłaszcza córka Fabienne

Podczas trwającej kwarantanny zdecydowała się na bardzo odważną metamorfozę.

Nowy kolor włosów Fabienne Wiśniewskiej

Mimo młodego wieku, Fabienne Wiśniewska uwielbia eksperymenty z włosami. Naturalnie jasnobrązowe włosy początkowo rozjaśniała do ombre. Później zdecydowała się na drastyczną zmianę i czarny kolor włosów. Nosiła warkoczyki w stylu afro aż wreszcie obcięła włosy do ramion.

Kwarantanna ewidentnie natchnęła ją do zrobienia sobie kolejnej metamorfozy. Nastolatka razem z bratem najpierw przefarbowała sobie włosy na niebiesko, a teraz wybrała bardzo modny róż

Fabienne Wiśniewska w różowych włosach

Zdjęcie: Facebook.com/fabka.wisniewska.7

Latorośl Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej doskonale wie, co we włosowej modzie piszczy. Kolorowe włosy są hitem wiosenno-letniego sezonu, o czym zresztą pisałyśmy również w naszym Trendbooku 2020.

Jak Fabienne udało się uzyskać taki kolor włosów? Po dość bladym różu można wnioskować, że wykorzystała szamponetkę. Żywszy kolor na włosach oznaczałby, że najpierw je rozjaśniła do blondu. Tymczasem przez róż przebija jej naturalny, ciemny kolor włosów. Takie kosmetyki mają w asortymencie na przykład marki Delia czy Joanna.

Inną możliwością jest też użycie pianki koloryzującej. Najpopularniejsze to te marki Venita. Innym sposobem na uzyskanie takiego koloru na włosach są również maski koloryzujące Maria Nila czy Revolution. W asortymencie L’Oreal Paris znajdziecie natomiast spray’e koloryzujące oraz kremy.

Jak widzicie, możliwości jest wiele, ale żadna z tych metod nie daje trwałego efektu. Wybrany przez was kolor zacznie się po prostu wypłukiwać z każdym kolejnym myciem lub nawet po pierwszym myciu w przypadku spray’u.

Testowałyście kiedyś podobne kosmetyki? A może jednak wolicie bardziej trwały efekt?

Zdjęcie główne: Facebook.com/fabka.wisniewska.7

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:53

Nasze propozycje