Poprzedni artykuł: Fryzury w stylu retro na jesień-zimę 2013/2014 Następny artykuł: Grzebień Kevin Murphy z włókna węglowego

Farba Color.id Wella - wielotonowa koloryzacja włosów

Wella Professionals wprowadza na polski rynek produkt do profesjonalnej koloryzacji włosów – Wella Color.id. To prawdziwy przełom w wielotonowej koloryzacji, który pozwala fryzjerom uwolnić kreatywność i nadać włosom nową kolorystyczną tożsamość.
wielotonowa koloryzacja

Nowy produkt Color.id oparty na technologii InvisiDivider, sprawia, że farby użyte podczas koloryzacji nie łączą się ze sobą. Dzięki temu, fryzjerzy mogą stosować różne kolory farb obok siebie, bez użycia folii czy innych separatorów. Co więcej, nowy produkt sprawia, że fryzjerzy mają nieograniczone możliwości w stosowaniu różnych kolorów i mogą odpowiednio rzeźbić fryzurę, nadając włosom nową kolorystyczną tożsamość.

Dziewiczy włos ludzki naturalnie nie posiada jednolitego koloru, a wiele odcieni tej samej barwy o innym stopniu nasycenia. Sposobem na uzyskanie naturalnego wyglądu naszych włosów jest właśnie wielotonowa koloryzacja. Zabieg przy użyciu Color.id umożliwia dopasowanie stylizacji fryzury do kształtu twarzy i typu urody, jednocześnie podkreślając jej największe atuty. Efektem takiej koloryzacji włosów jest piękny, delikatny, naturalnie wyglądający kolor włosów.

Color.id jest czymś zupełnie wyjątkowym. To nowy sposób koloryzacji włosów, który daje fryzjerom wolność, swobodę w tworzeniu i pozwala uwolnić kreatywność. Color.id to sposób nakładania farby, który przypomina tworzenie niepowtarzalnego i wyjątkowego dzieła poprzez nadanie odpowiedniego kształtu i rzeźby – mówi Josh Wood, globalny ambasador koloru Wella Professionals.

Jak wykonać wielotonową koloryzację?

Usługę wielotonowej koloryzacji włosów można przeprowadzić tylko i wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ich pełną listę oraz szczegóły dotyczące nowego produktu można znaleźć na stronie internetowej www.wella.com.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 13:50

Nasze propozycje