Poprzedni artykuł: Krótka fryzura bez drastycznego cięcia? Wystarczy kilka wsuwek i grzeb... Następny artykuł: Masz proste włosy, a marzysz o pięknych i sprężystych lokach? Mamy na...

Zafarbowała włosy... Nutellą! Jaki wyszedł kolor?

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Czekolodowo-orzechowy smak tego kremu zawrócił w głowie niejednej kobiecie. Możesz nim posmarować kanapkę, naleśniki, a także wykorzystać w pieczeniu ciast. Ale styliści fryzur znaleźli jeszcze jedno zastosowanie dla tego słodycza.

Chociaż my zdecydowanie wolimy wyjadać Nutellę ze słoika łyżką, to okazuje się, że nałożenie tego kremu na włosy, pomoże nam je znacząco przyciemnić. Tę metodę po raz pierwszy wypróbował jeden z salonów fryzjerskich w Dubaju. Trik zastosowano na włosach w kolorze blond, aby pokazać jak najbardziej spektakularny efekt.

Zobacz także: Nutella jako... maseczka! 

Wideo pokazuje, jak stylista miesza ze sobą Nutellę oraz mleko skondensowane, aby nałożyć miksturę na włosy. Następnie zawija kosmyki w folię i czeka aż „złapią” one kolor. Widać, że zarówno stylista fryzur, jak i klientka są bardzo zadowoleni z uzyskanego efektu...

Pod filmikiem pojawiło się wiele sceptyczych opinii i nie chodzi oczywiście tylko o to, że jest to marnowanie czekoladowo-orzechowego kremu ;). 
A wy co myślicie na temat takiej "farby"?

Zobacz także: Czym zmyć hennę z włosów?

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BN91kYegtlH/?taken-by=abedallahitani&hl=en

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:11

Zobacz także

Nasze propozycje