Poprzedni artykuł: To fryzura idealna na randkę! Dzięki niej sprawisz, że ON nie oderwie... Następny artykuł: Fryzura, którą robiłaś mając "bad hair day" będzie hitem najbliższych...

Zobaczcie, jak fryzjerzy ratują naprawdę zniszczone włosy. Te metamorfozy są niesamowite!

Odrosty, rozdwojone końcówki, wyblakły kolor. To tylko niektóre sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć styliści fryzur. Zobaczcie, jak im to wychodzi.

Zapewne wielu z was ciężko uwierzyć, że niektóre panie potrafią nawet całymi latami nie chodzić do fryzjera. Innym przypadkiem są te, które niestety trafiły do takiego, który zupełnie nie powinien określać się tym mianem.

Polecamy: Nie obcinała włosów przez 20 lat... Zobaczcie, jak wygląda po wizycie u fryzjera!

Wizyta u profesjonalisty czasem potrafi zdziałać cuda. Nowa fryzura potrafi skutecznie odmłodzić, poprawić samoocenę i zmotywować do zmian w życiu. Zazwyczaj potrzebne jest skrócenie włosów, odpowiednia koloryzacja i pielęgnacja, która powinna być kontynuowana także w domu. 

Jeżeli nadal brak wam motywacji do odwiedzenia salonu fryzjerskiego, mamy dla was kilka włosowych metamorfoz, które naprawdę robią wrażenie. To także doskonałe źródło inspiracji, by odnaleźć odpowiednią fryzurę lub kolor dla siebie. 

Pamiętajcie przy okazji, że najmodniejszymi kolorami włosów tej wiosny będą: blorange, chłodny róż i arbuzowe barwy. Zobaczcie naszą galerię! 

Polecamy także:  Niezwykłe denim hair! Zobaczcie, jak wyglądają dżinsowe włosy

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:41

Zobacz także

Nasze propozycje