Poprzedni artykuł: Jak wygląda przedłużanie włosów? Następny artykuł: Kylie Jenner znów zmieniła kolor włosów. Dobry pomysł?

Fryzura Małgorzaty Rozenek budzi mieszane uczucia. Dlaczego?

W ostatnią sobotę odbył się wielki Bal TVN-u, na którym oczywiście nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Zobaczcie, jak zaprezentowała się ta para.

Małgorzata Rozenek, która dała się nam poznać w takich produkcjach, jak "Perfekcyjna Pani Domu", czy "Projekt Lady" oczywiście pojawiła się na Balu TVN-u. Zaprezentowała się w białej sukni w czarne wzory z salonu Mileny Orzechowskiej.

Wielu osobom ta kreacja przypadła do gustu, lecz zdecydowanie bardziej od niej, uwagę przykuła fryzura w jakiej pojawiła się gwiazda. Miała ona bowiem na głowie... kokardę zrobioną z włosów.

Jak można się domyślać, niemal natychmiast posypały się komentarze użytkowników mówiące, że to uczesanie zupełnie nie pasuje do Małgorzaty Rozenek, że ta ma piękne włosy i nie rozumieją, dlaczego zdecydowała się akurat na takie ich upięcie.

Swoją stylizację gwiazda zaprezentowała na Instagramie. To właśnie tam pojawiły się komentarze, o których mowa. Zobaczcie sami.

Jak oceniacie wygląd Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana na Balu TVN-u?

Zobaczcie także:  Kinga Rusin królową Balu TVN-u!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:30

Zobacz także

Nasze propozycje