Poprzedni artykuł: Ta technika farbowania sprawi, że już nigdy nie wrócisz do tradycyjnej... Następny artykuł: Taylor Swift jest nie do poznania! W takich włosach jeszcze jej nie wi...

Najbardziej obciachowa fryzura wraca! W jeszcze gorszym wydaniu...

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Jak teraz wyglądają włosy frosted tips? To wideo zobaczyło już 18 mln osób z całego świata.

Włosy frosted tips będę nam się niezmiennie kojarzyły przede wszystkim ze znanym wokalistą - Danzelem. Chyba każdy choć raz słyszał jego hit "Pump It Up" i wie, jaką fryzurę nosił wówczas artysta. 

Wiele fryzur z tamtych czasów powraca, styliści dają im "nowe życie". Tak jest chociażby w przypadku balayage'u czy też cięcia bowl cut. Techniki strzyżenia i farbowania, a także same narzędzia bardzo się zmieniły. Myślałyśmy, że również w przypadku frosted tips można wyczarować fryzurę, które będzie wpisywać się w obecne trendy.

Nic z tego... Włosy "na Danzela" ewoluowały, ale zdecydowanie w tę gorszą stronę.

Jak wyglądają włosy frosted tips?

Niedawno na Facebooku natrafiłyśmy na wideo, które zupełnie nas zaskoczyło. Mężczyzna zdejmuje na nim fryzjerski czepek, który ostatnio w użyciu widziałyśmy jakieś 20 lat temu. Kiedy zobaczyłyśmy, jak wyglądają jego włosy, dosłownie zamarłyśmy.

Ich naturalny kolor jest bardzo ciemny, wręcz czarny. A końce zostały rozjaśnione do tego stopnia, że wyglądają na niemalże śnieżnobiałe. Przypominają nam kolce. Są w dodatku tak równo rozmieszczone, że prezentuje się to aż nienaturalnie.

Wideo zobaczyło już 18 mln osób z całego świata. Pojawiło się pod nim prawie 4,5 tysiąca komenatrzy i polubień. O wiele większe wrażenie robi na nas jednak liczba udostępnień, która obecnie wynosi niemal 3 tysiące

Wspomniany wcześniej czepek służy oczywiście do robienia pasemek. Przez setki silikonowych otworów wyciąga się włosy specjalnym narzędziem. Nierzadko bywa to dość bolesne. My zdecydowanie wolałybyśmy nie testować tego na sobie. 

Myślicie, że frosted tips mogą wyglądać jeszcze bardziej obciachowo lub, wręcz przeciwnie, stylowo?

zdjęcia: ONS

Farbujesz włosy na blond? Koniecznie przetestuj jeden z tych produktów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:09

Zobacz także

Nasze propozycje