Poprzedni artykuł: Jak dbać o włosy, aby były zdrowe i piękne? Poznaj 4 żelazne zasady Następny artykuł: TEST REDAKCJI: te kosmetyki odżywią nawet najbardziej zniszczone włosy...

Dzięki zmianie fryzury, ta kobieta odmłodniała co najmniej o 10 lat!

Dla najmodniejszego cięcia jesieni ta kobieta pozbyła się półmetrowych włosów. Jak wygląda po metamorfozie?

Miała długie i kręcone włosy z nieco nieudaną koloryzacją ombre. Ale po kilku odważnych ruchach nożyczkami zyskała zupełnie nową, o wiele krótszą fryzurę, którą noszą w dodatku największe gwiazdy Hollywood. Falowany bob Belli HadidVanessy HudgensSeleny Gomez robi furorę!

Drastyczna metamorfoza włosów

Stylistka fryzur Joie Wallace wykonała kawał dobrej roboty. Zdradziła, że jej klientka poprosiła ją o zupełną zmianę swoich (jak sama powiedziała) ohydnych włosów. Jednym z powodów, dla których zdecydowała się na tak drastyczną zmianę, była chęć oddania długich kosmyków organizacji charytatywnej.

Moja klientka wróciła właśnie z dwuletniego pobytu we Włoszech. Zasugerowałam jej, abyśmy wybrały fryzurę nieco bardziej nowoczesną i zgodną z obecnymi trendami. Zdecydowałam się zrobić jej cięcie w stylu dłuższego boba - mówi Joie Wallace.

Jedyne co wyróżnia fryzurę klientki od tych, które noszą gwiazdy, to grzywka. Ponieważ ma naturalnie kręcone włosy, taki zabieg pozwolił wykorzystać ciekawą teksturę kosmyków i nadać cięciu zupełnie innego charakteru. Metamorfoza zajęła aż trzy godziny. Jak widać włosy kobiety stały się wyraźnie błyszczące i odżywione.

Myślisz, że dobrze wygląda w tej fryzurze?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Instagram

Zapuszczasz włosy? Koniecznie przetestuj te kuracje w ampułkach:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:53

Zobacz także

Nasze propozycje