Poprzedni artykuł: To chyba najbrzydsza koloryzacja, jaką widziałyśmy tej wiosny... Jak w... Następny artykuł: Konkurs! Wygraj zestaw kosmetyków BIOVAX i zafunduj swoim włosom lipid...

Wyszczupla twarz, wyostrza rysy i odmładza - tę fryzurę możemy nosić na co dzień!

Fryzury, , tagi: fryzura na lato
Ta fryzura pasuje kobiecie w każdym wieku, a działa tak samo - odmładza i skutecznie odejmuje kilogramów. W dodatku wygląda naprawdę uroczo :).

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Podobnie jak w Polsce, za granicą trwają równolegle taneczne bitwy w „Tańcu z Gwiazdami”. Motywem przewodnim ostatniego odcinka była muzyka z filmów Walta Disney’a. Naszą uwagę zwróciła Julianne Hough, która jest w programie jedną z profesjonalnych tancerek. Wyglądała tego wieczoru bardzo uroczo! A to wszystko za sprawą niezwykle dziewczęcego upięcia, przypominającego fryzurę Dzwoneczka z bajki „Piotruś Pan”

Zdjęcie: InstagramInstagram

Musimy przyznać, że Julianne wygląda jak prawdziwy Dzwoneczek! I jeszcze ten idealny kolor blondu... Myślisz, że taki efekt trudno jest osiągnąć? Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości nie musisz wkładać wiele wysiłku w wykonanie takiej fryzury. Twój koczek wcale nie musi wyglądać tak idealnie jak u Hough. Wystarczy klasyczny messy bun oraz kilka pasm wyciągniętych na twarz lub grzywka. Efekt będzie bardzo podobny, a ty uzyskasz to, co w tej fryzurze najbardziej istotne - dziewczęcy urok :).

Tutaj po prostu wszystko do siebie pasuje, a kiedy dołożymy do tego jeszcze kwiatową suknię wyszywaną cekinami oraz tiulowe falbany zamiast rękawów, zobaczymy najpiękniejszą kreację. Pracowała nad nią stylistka Anita Patrickson.

Doda jak Dzwoneczek?

Bardzo podobną fryzurę miała ostatnio Doda. Wokalistka dość często stosuje sztuczkę z wyciągniętymi do przodu pasmami włosów. To skutecznie wyszczupla twarz i wyostrza jej rysy. Gwiazda zdecydowała jednak, że zamiast eleganckiego koka, postawi na dużo wygodniejszą i niezobowiązującą fryzurę w postaci nisko związanego kucyka. Włosy na czubku głowy zostały lekko natapirowane i uniesione, co stworzyło wrażenie większej objętości.

Fryzura Dzwoneczka z „Piotrusia Pana” to jedna z naszych ulubionych, wiosenno-letnich propozycji! Spróbujecie? :)

Zdjęcie główne: InstagramPinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:06

Zobacz także

Nasze propozycje