Poprzedni artykuł: Bella Hadid jest nie do rozpoznania! Przefarbowała włosy na... Następny artykuł: Znudziło Ci się klasyczne ombre? Zaszalej z różowym złotem!

Planujesz ściąć włosy? Wypróbuj tę supermodną krótką fryzurę!

Fryzury, , tagi: krótkie włosy
Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? I to taką rewolucyjną? Wybierz pixie! Na taką fryzurę zdecydowała się ostatnio Danuta Stenka. A media uznały, że to jedna z najmodniejszych, ale też najbardziej odmładzających fryzur.

W fryzurze „pixie cut” włosy są krótkie z tyłu, a dłuższe z przodu. Na takie cięcie zdecydowała się ostatnio Danuta Stenka i to zdecydowana zmiana odjęła jej kilka ładnych lat.  Pixie to to dzieło legendarnego fryzjera gwiazd, Leonarda of Mayfaira, który 50 (!) lat temu obciął tak modelkę Twiggy.

Jak układać tak ścięte włosy? Stylizować można przede wszystkim grzywkę. W wersji eleganckiej możesz uczesać się na gładko, z przedziałkiem. Od razu po umyciu włosów rozdziel je w tym miejscu, gdzie chcesz mieć przedziałek, i rozczesz. Jeżeli zależy ci na bardziej drapieżnym charakterze, nałóż na dłoń odrobinę żelu lub wosku i wetrzyj go we włosy. Powinny być nastroszone, w nieładzie. Możesz też wykorzystać więcej żelu i ułożyć włosy w fale.

Zobacz także: Masz dość blond pasemek? Spróbuj koloryzacji oceanic brunette.

Boisz się tak drastycznej zmiany? Martwisz się, że krótka fryzura nie spodoba ci się, a potem będziesz musiały długo czekać, by włosy odrosły. Nie bój się zmian! Warto wypróbować trend, który kiedyś wszyscy nosili. Przecież tak samo było zcięciem „bowl cut”, które obecnie przeżywa renesans.  A przecież to w latach 90. stało się takie sławne. 

W naszej galerii znajdziesz osiem dowodów na to, że nie warto się bać zmiany fryzury i odrobinę zaszaleć :).

Kosmetyki do stylizacji pixie

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 03:59

Zobacz także

Nasze propozycje