Poprzedni artykuł: Ta fryzura z lat 90. wraca! Ale uwaga - nie każda z nas powinna ją nos... Następny artykuł: Natalia Nykiel zmieniła fryzurę! Tak ostrego cięcia się nie spodziewal...

To najmodniejsze krótkie cięcie sezonu - gwiazdy oszalały na punkcie tej fryzury!

Masz ochotę na krótsze cięcie? Wypróbuj tę supermodną fryzurę zainspirowaną popularnym serialem!

Ta krótka fryzura jest ostatnim hitem sieci! Na cięcie zainspirowane popularnym serialem decyduje się wiele gwiazd, wśród nich Vanessa Hudgens i Rita Ora. O jakie uczesanie chodzi?

Falujący lob hitem wśród gwiazd

Fryzura, o której mowa to rodzaj "pofalowanego loba" - proste cięcie kilka centymetrów poniżej linii żuchwy, czasem poprowadzone odrobinę asymetrycznie. Cechą charakterystyczną są wyraźnie pofalowane włosy - dokładnie tak, jak wyglądało to u Hannah Baker, głównej bohaterki głośnego serialu Trzynaście powodów. Oryginalna produkcja Netflixa okazała się hitem - mimo pewnych kontrowersji, które wzbudziła jej tematyka (samobójstwo nastoletniej dziewczyny) wygląda na to, że ma szansę zostać zapamiętana na dłużej i już teraz inspiruje nowe trendy.

Źródło zdjęcia: Netflix

Choć takie cięcie wydaje się nieskomplikowane, trzeba pamiętać, że w przypadku naturalnie prostych włosów będzie wymagało częstej stylizacji, by zachować pożądany efekt. Nie da się jednak ukryć, że pofalowany lob ma bardzo młodzieńczy charakter, dzięki czemu wizualnie odejmie nam lat.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie przykłady pofalowanego loba - być może zainspirują was do eksperymentów :)

Zobacz też: Kolejna przemiana Rihanny - w takim wydaniu jeszcze jej nie widziałyśmy!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram oraz Instagram

Polecamy wysoko oceniane produkty do stylizacji włosów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:10

Zobacz także

Nasze propozycje