Poprzedni artykuł: Przez depresję przestała o siebie dbać. Kiedy po raz pierwszy od dawna... Następny artykuł: Czym jest demakijaż włosów? Bez niego mogą wyglądać na słabe i zniszcz...

Tę paskudną fryzurę nosili twoi koledzy z podstawówki. Teraz promuje ją... Kristen Stewart

Fryzury, , tagi: Kristen Stewart, festiwal w cannes
Jest obciachowa, aseksualna i już dawno niemodna. Ale mimo to Kristen Stewart postanowiła zrobić sobie właśnie taką fryzurę.

Do tej pory ten ogonek kojarzył nam się wyłącznie z obciachową fryzurą, która królowała w podstawówkach w latach 90.. Chłopcy zapuszczali wówczas wąski fragment włosów na środku karku, aby później móc zaplatać z niego warkoczyk albo nawlekać na niego koraliki. U dorosłych mężczyzn wywoływało to już tylko uśmiech politowania.

Zobacz także: "Włosy po nim są bardzo miękkie i lśniące". Ten mało znany szampon to hit KWC!

"Szczurze ogonki" są jednym z tych trendów, które w pełni zasłużyły na wiecznie wykreślenie z kategorii modnych fryzur. Jednak Kristen Stewart postanowiła wskrzesić tę przedziwną modę i zaprezentowała nową fryzurę podczas inauguracji 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Fryzura ze szczurzym ogonem powraca

Kristen Stewart pojawiła się we Francji, aby zasiąść w jury legendarnego święta kina. I o ile na Gali MET można puścić wodze fantazji, o tyle na Festiwalu Filmowym w Cannes obowiązują raczej klasycznie elegancje stroje i dopasowane do nich fryzury. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że odkąd Stewart wyrosła z fazy "Zmierzchu", uwielbia szokować. Najpierw przefarbowała włosy na blond, później drastycznie je skróciła, aż wreszcie zupełnie zgoliła.

Tak prezentowała się jej fryzura podczas pierwszych dni tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes:

Zdjęcie: Timm/face to face; Mischke Andre/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nasza pierwsza reakcja? Niedowierzanie - czy ona naprawdę sobie to zrobiła? Może to tylko chwilowa zachcianka aktorki, ale zupełnie nas nie przekonuje. Mimo że dość ekstrawaganckie uczesania są bardzo w jej stylu, tym razem jednak jesteśmy na nie. 

Zobacz także: Kultowy kosmetyk znika z Rossmanna? Sprawdziłyśmy!

Ale żeby nie było tak pesymistycznie, znalazłyśmy też jeden plus. O wiele bardziej podoba nam się kolor jej włosów. Wreszcie wróciła do brązu, który rozświetliła blond pasemkami. Musimy przyznać, że w takim wydaniu wygląda zdecydowanie lepiej

Zdjęcie główne: Instagram.com/zipmagazine_hk

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:13

Zobacz także

Nasze propozycje