Poprzedni artykuł: Kawior – sekret pięknych włosów Następny artykuł: Intensywna regeneracja dla włosów - krok po kroku

Burza loków czy prosta fryzura? Którą wersję Margaret wolicie?

Margaret zakoczyła nas nową fryzurą - krótszą, prostą, klasyczną. Podoba nam się w tej wersji! A Wam który look bardziej przypadł do gustu?

Znakiem rozpoznawczym Margaret była zawsze burza platynowych loków, która jest powodem częstych porównań Margaret do Violetty Villas. Ze swoich długich włosów piosenkarka często tworzy efektowne warkocze czy ekstrawaganckie looki. Nieraz eksperymentowała też z kolorem - miała już m.in. siwe włosy. 
Na gali „Kobieta Glamour" Margaret nieoczekiwanie pojawiła się w zdecydowanie krótszych, wyprostowanych włosach. Czy to znaczy, że obcięła włosy?

#coolmedown @bartekjanuszhair @martaasliwinska @ampulatorium

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Margaret (@margaret_official)

Telekamery 2016 TVP2. Now

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Margaret (@margaret_official)

Raczej nie. Piosenkarka już wcześniej pojawiała w krótkich włosach, a następnego dnia znowu zaskakiwała burzą loków. Wszystko więc wskazuje na to, że Margaret jest fanką doczepianych włosów. Jej fani Margaret nieraz już pisali, że wolą piosenkarkę w krótkich włosach, bez doczepów. Czy Margaret powinna sobie wziąć do serca ich zdanie? Nam bardzo się podoba w prostej fryzurze i sukience od Bartka Janusza, stylisty fryzur, ktorego pasją jest projektowanie.


Która fryzura Margaret podoba wam się bardziej? Wolicie kiedy ma krótkie, własne włosy, czy z doczepkami? 

Polecamy Wam także nasz fanpage Wizaz.pl Włosy.

zdjęcia: ONS

Sprawdźcie szampony do włosów blond.

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje