Poprzedni artykuł: Neonowe włosy na lato. Tego trendu po prostu nie możesz przegapić! Następny artykuł: Masz problem z wypadającymi włosami? Ten sposób nie pachnie zbyt ładni...

'Pytanie na Śniadanie' znowu to zrobiło! Tym razem wszystkich zaskoczono nie makijażem, a fryzurą na lato...

Najmodniejsze fryzury na lato według "Pytanie na Śniadanie" miały być szybkie, efektowne i proste w wykonaniu. Efekt? Oceńcie same...

Wczorajszy odcinek porannego programu "Pytanie na Śniadanie" zaskoczył nas niewiele mniej niż ten, w którym wizażystki przedstawiały propozycje makijaży sylwestrowych. Tym razem to stylistki fryzur miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i pokazać, jak szybko i łatwo stworzyć modną fryzurę na lato.

Ich propozycje prawdopodobnie przeszłyby bez większego echa, gdyby nie fakt, że zaprezentowane upięcia nie prezentowały się zbyt (powiedzmy sobie szczerze) dobrze.

Modne fryzury na lato według "Pytanie na Śniadanie"

W programie pojawiła się stylistka fryzur Dorota Wodzińska, która przekonywała, że wysoki kucyk, z małym splotem u dołu będzie prawdziwym hitem. Prawda, warkocze chyba nigdy nie wyjdą z mody i również tegorocznego lata robią furorę. Wystarczy spojrzeć chociażby na wiklinowy warkocz.

I upięcie prezentowało się całkiem ciekawie do momentu, w którym stylistka nie związała kucyka na czubku głowy w luźny kok sprężynową gumką. Chyba nie musimy tłumaczyć, jak bardzo niewygodne jest chodzenie z dyndającym w każdą stronę grubym pasmem włosów? A żeby jeszcze bardziej urozmaicić fryzurę, końcówki włosów stylistka przeciągnęła do przodu, tworząc z nich imitację grzywki.

Niestety druga fryzura wcale nie prezentuje się wiele lepiej. Do wykonania jej stylistka wykorzystała chustę, którą założyła w formie opaski. Przypominamy, że bandamki są bardzo modne tegorocznego lata! Próbowano uzyskać nonszalanckie upięcie, ale czy tym razem modelka wyglądała przez to atrakcyjniej. 

Jesteśmy ciekawe, czy udałoby wam się odtworzyć te fryzury :). Co o nich myślicie?

Poniżej możecie oberzeć cały materiał:

Jak oceniacie te fryzury? Pamiętajcie, że swoimi stylizacjami możecie się dzielić w Lookach Wizażanek

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/TVPVOD

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:06

Zobacz także

Nasze propozycje