Poprzedni artykuł: Włosy w extraklasie - wykorzystaj system! Następny artykuł: Najlepsze odżywki do suchych włosów! Nawilżą, ale nie obciążą

W tych fryzurach przetańczysz całą (studniówkową) noc!

Ten bal pamięta się przez całe życie. Warto zatem mile wspominać także swoje uczesanie:)

Przygotowania do studniówki zazwyczaj rozpoczynają się już kilka tygodni wcześniej. Pierwszą sprawą do załatwienia jest wybór kreacji. Jeżeli jednak jeszcze nie zdecydowałyście, w czym chciałybyście wystąpić, zobaczcie nasz przegląd: 25 sukienek na studniówkę, na widok których chętnie wróciłybyśmy do klasy maturalnej. Potem do kreacji trzeba dobrać wygodne buty;) 

Na koniec zostaje kosmetyka, czyli makijaż, manicure i oczywiście fryzura! Właścicielki długich włosów mają szerokie pole do popisu. Szczególnie, jeżeli dodatkowo ich włosy są gęste i grube. Fryzjer może naprawdę artystycznie się "wyżyć":) 

Dlaczego od razu zaznaczamy, że fryzjer? Przede wszystkim, samemu ciężko stworzyć efektowną fryzurę. Potrzebujemy dość sporej wprawy oraz zazwyczaj i tak pomocy osób trzecich, a także profesjonalnych kosmetyków do utrwalenia fryzury, aby na pewno wytrzymała z nami cały wieczór, a nierzadko nawet całą noc. 

Jeżeli zapowiada się tyle godzin dobrej zabawy, posiadaczki długich włosów zazwyczaj pragną je spiąć, aby nie przeszkadzały np. w tańcu. Jak efektownie zebrać włosy? Możliwości jest naprawdę wiele. Przeważają koki. Oczywiście nie są one "szkole", a bardziej efektowne. W naszej galerii czeka na Was wiele inspiracji. 

Polecamy także:  11 najlepiej ubranych polskich gwiazd. Która jest wzorem dla Was?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:32

Zobacz także

Nasze propozycje