Poprzedni artykuł: Co za metamorfoza! Marta Grycan już nie jest ruda. Zobaczcie, jak wygl... Następny artykuł: Poznaj wyniki testu linii kosmetyków do pielęgnacji włosów Dove Pure C...

Młodziej, bardziej kobieco... My ścinamy włosy do ramion, a wy? 10 pięknych inspiracji

Fryzury, , tagi: krótkie fryzury, krótkie włosy
Złapała Cię jesienna chandra i zastanawiasz się jak poprawić sobie humor? Oprócz zakupów znamy jeszcze jeden sprawdzony sposób na wywołanie uśmiechu na twarzy każdej kobiety!

Wizyta u fryzjera powinna natychmiast zażegnać pogodowy kryzys. A ponieważ do odważnych świat należy, zachęcamy Cię do tego, byś zaszalała :). Włosy zawsze odrosną, a ostre cięcie nie tylko odświeży Twój wygląd, ale sprawi, że poczujesz się niebywale lekko. Niech ciężkie i długie włosy ustąpią miejsca tym krótszym.

Na tak odważną decyzję zdecydowała się niedawno chociażby Agnieszka Sienkiewicz. Kiedyś nosiła włosy do łopatek. A teraz? Nowa fryzura dodała jej kobiecości i widać, że aktorka świetnie się w niej czuje.

Włosy, które sięgają do ramion, uszu lub są ścięte w stylu pixie, wbrew obiegowej opinii, wyglądają bardzo seksownie! Tym bardziej, że również na krótkiej fryzurze można wyczarować ciekawe upięcia – chociażby warkocze. Poza tym, wszystkie powinnyśmy pamiętać o tym, że jesteśmy piękne wtedy, kiedy same się tak czujemy. A fryzura może nam dodać tylko uroku i sprawić, że mężczyźni zaczną się za nami oglądać :). 

Żeby przekonać Cię do tego, że krótkie fryzury wcale nie są złe i dodają kobiecości, zobacz w naszej galerii najlepsze stylizacje z włosami do ramion.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/551831760572989527

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:16

Zobacz także

Nasze propozycje