Poprzedni artykuł: „Nie myję włosów szamponem!” – czy to naprawdę działa? Następny artykuł: Kontrola niesfornych włosów z kosmetykami John Frieda Frizz-Ease!

Gęste i Zachwycające włosy z nową linią Garnier Fructis!

Marzysz o zachwycająco gęstych włosach? Wypróbuj najnowszą linię produktów do włosów Garnier Fructis Gęste i Zachwycające!

Innowacyjna molekuła FIBRA-CYLANE™ wnika we włókna włosów, wypełniając je i pogrubiając od środka. W efekcie po każdej aplikacji włosy są wyraźnie gęstsze, piękniejsze i wyglądają, jakby było ich więcej.  Ekstrakt z granatu ma właściwości odżywcze i jest bogatym źródłem antyoksydantów i kwasów  owocowych. Dzięki formułom z tej gamy włosy stają się aksamitnie miękkie w dotyku, bardziej sprężyste i łatwiejsze w rozczesywaniu. Glukoza i fruktoza zawarte w aktywnym koncentracie z owoców stanowi doskonałe źródło energii dla wzrostu włosa. Witaminy B3 i B6 pozytywnie wpływają na jakość i kondycję włosów. Kwasy Owocowe AHA wnikają w głąb włosa, wzmacniając międzycząsteczkowe wiązania w strukturze keratyny. Ceramid-R uzupełnia braki naturalnych ceramidów i wzmacnia włókno włosa.

Kremowa formuła z ekstraktem z granatu sprawia, ze włosy stają się wyraźnie piękniejsze, aksamitne, miękkie, sprężyste i łatwe do ułożenia.

Linia Gęste i Zachwycające Garnier Fructis:

Garnier Fructis Gęste i Zachwycające

Szampon - cena 8zł/250ml (do codziennego stosowania)

Odżywka - cena 8zł/200ml (do codziennego stosowania)

Maska - cena 18zł/300m (stosuj raz w tygodniu)

Serum - cena 16zł/50ml (stosuj codziennie)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 14:27

Nasze propozycje