Poprzedni artykuł: Lata 80. powracają! Tym razem inspirujemy się fryzurami. ZigZag curls,... Następny artykuł: W tych fryzurach przetańczysz całą (studniówkową) noc!

Włosy w extraklasie - wykorzystaj system!

Fryzury, , tagi: Gliss Kur, koloryzacja włosów, włosy farbowane
Rozjaśnij zimę pięknym, wibrującym kolorem włosów i zadbaj o ich nową, lepszą jakość. Dzięki innowacyjnej technologii OmegaPlex®, każda koloryzacja oraz stylizacja będzie rytuałem pielęgnacyjnym. Z dnia na dzień Twoja fryzura staje się coraz piękniejsza.

Nowa, spajająca koloryzacja Color Expert marki Schwarzkopf sprawi, że Twoje włosy będą bardziej lśniące i mocniejsze niż przed farbowaniem. A dzięki produktom do domowej pielęgnacji Gliss Kur Fiber Therapy, staną się mocniejsze i bardziej odporne na codzienne zabiegi stylizacyjne takie jak suszenie, prostowanie czy kręcenie. To prawdziwa rewolucja, weź w niej udział!

Naukowcy firmy Henkel opracowali  formułę OmegaPlex®, która przenosi profesjonalną technologię do produktów koloryzacji włosów w domu. Podczas takiego zabiegu, wiązania odpowiadające za zdrowie włosów, są często zrywane. W efekcie włosy są osłabione, stają się matowe i łamią się. 3–stopniowa technologia OmegaPlex® zawarta w linii Color Expert ma za zadanie spajać włókna włosa, tak aby były bardziej odporne na uszkodzenia. Dodatkowo technologia OmegaPlex® użyta w produktach do domowej pielęgnacji włosów– Gliss Kur Fiber Therapy, tworząc nowe wiązania jonowe wewnątrz włosa regeneruje uszkodzenia powstałe przez zabiegi koloryzacyjne i stylizacyjne. Zabezpiecza także włosy przed przyszłymi zniszczeniami.

System Color Expert chroni włókna włosów w trakcie koloryzacji w domu, tuż po zabiegu oraz po upływie trzech tygodni. W rezultacie, włosy są lśniące, miękkie a kolor dłużej zachowuje swoją intensywność

A Ty czujesz się i wyglądasz jak klientka profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Linia pielęgnacyjna Gliss Kur Fiber Therapy z OmegaPlex® jest dedykowana włosom przeciążonym rozmaitymi zabiegami, także stylizacyjnymi. Jeśli codziennie używasz suszarki, lokówki czy prostownicy – te produkty są dla Ciebie! Zregeneruj rozdwojone końcówki i przesuszone pasma, po każdej stylizacji  i spraw aby Twoje włosy były piękniejsze i zawsze wyglądały zdrowo.

materiał sponsorowany


Zobacz także

Nasze propozycje