Poprzedni artykuł: Perfumowana mgiełka do włosów Benefit Następny artykuł: Rowenta VOLUM’24 - rewolucyjne uniesienie włosów!

Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler - regeneracja, miękkość i objętość

Mocny trend odmładzania w pielęgnacji skóry, stał się inspiracją dla producentów kosmetyków do włosów. Na rynku pojawiła się właśnie pierwsza regenerująca linia Gliss Kur Hyaluron + HairFiller, która – dzięki zawartości kompleksu hialuronianu i płynnej keratyny – intensywnie regeneruje dojrzałe włosy, przywracając im miękkość i objętość.

GlissKurHyaluron+ Hair Filler to pierwsza regenerująca linia Gliss Kur, która dzięki zawartości kompleksu hialuronianu i płynnej keratyny zapewnia włosom dojrzałym intensywną regenerację, miękkość i objętość. Rewolucyjna technologia oparta na dwóch tak istotnych w pielęgnacji składnikach, działa na trzech etapach: w pierwszej kolejności formuła penetruje włókna włosa. Następnie wypełnia strukturę dojrzałych włosów od wewnątrz oraz wzmacnia włókna, dzięki czemu włosy odzyskują wewnętrzną siłę, zdrowy wygląd i nawet do 90% więcej wewnętrznej mocy.

Gliss Kur Hyaluron

Szampon, odżywka, ekspresowa odżywka regeneracyjna czy maseczka głęboko uzupełniająca GlissKurHyaluron + Hair Filler tworzą komplementarną serię do codziennej pielęgnacji włosów kruchych, z tendencją do przerzedzania, a znajdujące się w niej produkty wzajemnie się uzupełniają. Prawdziwym bohaterem w linii jest serum GlissKurHyaluron + Hair Filler, które intensywnie wzmacnia włosy od wewnątrz, dodając im miękkości i objętości. Po zastosowaniu serum włosy wyglądają na zdrowsze, bardziej zregenerowane. Za pomocą poręcznego aplikatora w formie pipety, produkt może być dozowany w zależności od indywidualnych potrzeb. Wystarczy rozetrzeć serum w dłoniach a następnie rozprowadzić od nasady włosów aż po ich końce.

Linia Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler:

Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler szampon do włosów -11,99zł/250ml, 14,99zł/400ml
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler odżywka – 11,99zł/200ml
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler ekspresowa odżywka regeneracyjna – 14,99zł/200ml
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler maseczka Głęboko Uzupełniająca – 17,99zł/200ml
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler serum - 29,99zł/60ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 01:31

Nasze propozycje