Poprzedni artykuł: Jak zafarbować włosy bibułą? Następny artykuł: Odżywki do włosów z Rossmanna [ranking]

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” znów zmieniła kolor włosów. Fani: „z dziesięć lat sobie odjęłaś”

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox. Przed telewizorem” po raz kolejny zaszalała z kolorem włosów. Dobra zmiana?

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox. Przed telewizorem” uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Gwiazda TTV wielokrotnie stawiała na krzykliwe makijaże, w których często dominował jaskrawy róż czy błękit, wymyślny manicure oraz kolorowe, finezyjne kreacje, którymi coraz chętniej chwali się na swoim instagramowym koncie obserwowanym przez ponad 259 tys. fanów. Jednak od pewnego czasu celebrytka postanowiła nieco stonować swój wizerunek. Miejsce neonowych, wyzywających kreacji zajęły te bardziej zabudowane, również wyrazisty makijaż ustąpił na rzecz naturalnych odcieni nude czy klasycznego smokey eye. To jeszcze nie wszystko! Odkąd Agnieszce udało się pozbyć aż 30 kilogramów, na dobre pożegnała się również z platynowymi pasmami, zastępując je ciemnym ciepłym blondem, aż wreszcie skusiła się na koloryzację w kolorze słonego karmelu

Niestety nowy wizerunek gwiazdy „Gogglebox” spotkał się z bardzo negatywnym odbiorem jej fanów i Agnieszka po raz kolejny zdecydowała się na zmianę koloru włosów.

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” po raz kolejny zmieniła kolor włosów

Agnieszka Kotońska od dłuższego czasu pozostawała wierna ciemnemu blondowi z licznymi złocistymi refleksami. Niespełna dwa tygodnie temu celebrytka podobnie jak Blanka LipińskaEwa MingePaulina Sykut-JeżynaMałgorzata Kożuchowska, postanowiła zadbać o swoją aparycję i samodzielnie odświeżyła swój kolor włosów. Niestety nowy look tak nie spodobał się jej fanom, że kobieta po wdrożeniu trzeciego etapu odmrażania gospodarki, udała się do profesjonalisty, który zadbał o jej pasma, czym pochwaliła się na swoim InstaStories.

Zdjęcie: Screen InstaStories @agnieszkakotonska

Agnieszka efekty metamorfozy opublikowała również na swoim instagramowym koncie, a jej powrót do blondu niezwykle zachwycił internautów.

Aleś się odmłodziła. Z dziesięć lat sobie odjęłaś – pisze jedna z fanek.

Super kolor włosów – dodaje inna.

Pięknie w tym blondzie – wtóruje kolejna.

A co wy sądzicie o metamorfozie Agnieszki? W blondzie rzeczywiście wygląda bardziej korzystnie?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:32

Nasze propozycje