Poprzedni artykuł: Wizażanki oceniły kosmetyki Garnier Botanic Therapy. Poznaj wyniki tes... Następny artykuł: Tańszy odpowiednik Tangle Teezera pojawi się w Biedronce! Kosztuje aż...

W Lidlu rozpoczyna się wyprzedaż do -80%! Znalazłyśmy świetny gadżet do włosów za grosze

Wyprzedaż do nawet 80 procent startuje niebawem w Lidlu! Co warto kupić w tak atrakcyjnej promocji?

W ferworze świątecznych przygotowań warto od czasu do czasu przejrzeć dyskontowe gazetki promocyjne. My właśnie znalazłyśmy świetną okazję w Lidlu! Co roku możemy tutaj trafić na sezonową wyprzedaż, podczas której w koszykach można znaleźć gadżety i akcesoria z gazetek z różnych miesięcy.

Tym razem na liście znalazło się kilka gadżetów do stylizacji włosów (o wielu pisałyśmy wcześniej), ale najbardziej zainteresował nas grzebień z ceramicznymi ząbkami, którego cena wyjściowa została znaaaacznie obniżona!

Grzebień ceramiczny w Lidlu

Ten grzebień jest przeznaczony nie tylko do rozczesywania włosów, ale również do ich prostowania. Dzięki temu, że ma ceramiczne powłoki zamiast tradycyjnych ząbków, nagrzewają się tak jak prostownica. To urządzenie o mocy 32 W, które należy oczywiście podłączyć do prądu. 

Zdjęcie: Screen z gazetki promocyjnej Lidla

Design jest bardzo estetyczny. Zresztą wszystkie ostatnie kolekcje gadżetów do włosów z Lidla mają bardzo przyjemny dla oka wygląd - wystarczy spojrzeć na to, co powstało podczas współpracy dyskontu z Christiną Aguilerą. W przypadku grzebienia również widzimy różowo-złote wstawki, które dają wrażenie, jakby urządzenie było bardzo drogie. 

Jest tylko jeden haczyk całej tej promocji. Zaczyna się dopiero 28 grudnia i potrwa aż do wyczerpania zapasów. Mimo to zachęcamy do podejrzenia, co znalazło się w gazetce promocyjnej, bo ceny są niższe aż do 80 procent! W oczekiwaniu na promocję Lidla, możecie też zapolować na przecenione ubrania - sprawdźcie, które sieciówki już zaczęły wyprzedaż.

Zdjęcia główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 01:11

Zobacz także

Nasze propozycje