Poprzedni artykuł: Czy to naprawdę Katy Perry? Gwiazda mocno zaszalała z cięciem - zobacz... Następny artykuł: Myślałyście, że ten kolor jest niemodny? Błąd! Coraz więcej gwiazd far...

To idealny trend na wiosnę - zobaczcie, jak pięknie mogą wyglądać kolczyki... we włosach!

Najpierw zachwycił gwiazdy, teraz wychodzi na ulicę - ten trend nada twojej fryzurze wyjątkowego charakteru!

O kolczykach we włosach po raz pierwszy usłyszałyśmy kilka miesięcy temu, gdy pojawiły się na głowach gwiazd, takich jak Katy Perry, Christina Aguilera i Rita Ora. Po chwilowym zachłyśnięciu, trend szybko przycichł - za to teraz wraca i to ze zdwojoną siłą!#hairpiercing, czyli bezbolesna i zarazem efektowna metoda zdobienia włosów, śmiało wyszedł na ulicę i dosłownie opanował Instagram.

Zobacz też: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły produkty do pielęgnacji włosów Elseve z linii Magiczna Moc Olejków od L'Oréal Paris!

"Przekłuwanie" włosów jest bardzo proste - wymaga po prostu wplecenia w kosmyki ozdób przypinających kolczyki. Najczęściej są to kółeczka, ale wiele dziewczyn wykorzystuje też zawieszki o różnych kształtach, nierzadko zdobione kryształkami. Najczęściej wpina się je w warkocze, ale śmiało można umieścić je także w burzy loków, a nawet zaczepić na prostych włosach.

Pomysł "kolczykowania" włosów zadebiutował w londyńskim salonie Keash Braids - jego współwłaścicielki skutecznie wylansowały niecodzienną formę zdobienia, ale teraz trend rozprzestrzenił się na całym świecie. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak można odmienić swoją fryzurę przy pomocy kilku niepozornych zawieszek :)

Podoba wam się #hairpiercing? Nosicie kolczyki we włosach?

Zobacz też: Prosta grzywka jest już passe! Teraz stawiamy na...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 07:47

Zobacz także

Nasze propozycje