Poprzedni artykuł: BC Fibre Force od Schwarzkopf Professional - profesjonalna pielęgnacja... Następny artykuł: got2be volumania - lakier, pianka i puder w sprayu na objętość

KMS California HAIRPLAY playable texture - spray do zabawy teksturą

Lubisz eksperymentować z fryzurą? Wypróbuj KMS California hairplay playable texture spray do zabawy teksturą, który utrwali fryzurę i umożliwi nadanie jej fantazyjnego kształtu bez efektu lepkości włosów.
kms california

Spray do zabawy teksturą hairplay playable texture to produkt dla dla każdego, kto chce stworzyć możliwą do restylizacji teksturę bez efektu lepkości

Jak działa?

  • z każdym nałożeniem tworzy teksturę
  • pozwala na zmianę fryzury w każdej chwili
  • pozostawia włosy naturalne w dotyku, bez efektu lepkości
  • chroni przed wysoką temperaturą

Workable Re-bonding Technology – technologia polimerów, które wiążą się tylko między sobą, a nie z włosami czy palcami. Wiązania między nimi mogą się rozrywać i ponownie łączyć, tworząc nowy kształt i teksturę.

Rozpyl na osuszone ręcznikiem włosy i wysusz suszarką dla uzyskania bardziej intensywnego efektu. Rozpyl na suche włosy, by nadać im lekką, przewiewną teksturę i podkreślić warstwy. Zmieniaj fryzurę w każdej chwili, nawet następnego dnia, używając palców, szczotki lub urządzeń do termostylizacji.

Cena KMS California hairplay playable texture: 120zł/200ml

Wyłącznie w salonach fryzjerskich pracujących na produktach KMS California.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 00:50

Zobacz także

Nasze propozycje