Poprzedni artykuł: Często boli cię głowa? To może być efekt TEJ fryzury... Następny artykuł: Mister Polski w nowym kolorze włosów! Tylko czy to "dobra zmiana"?

Co wyjdzie z połączenia fioletu, pomarańczy, różu, bordo i czekolady? Nowy kolor włosów chocolate mauve!

Ciemne włosy pięknie odbijają światło, ale mają to do siebie, że trudno przefarbować je na jaśniejszy kolor. Chocolate mauve to odcień, który polubi każda brunetka. Tym bardziej, że nałożenie go nie wymaga dekoloryzacji.

A wybierając się do salonu fryzjerskiego liczymy na to, że ktoś pomoże nam spełnić włosowe marzenie i nie zniszczy przy tym kosmyków. Zwykle oczekujemy kompleksowej pielęgnacji włosów oraz farbowania, w którym kolory będą się idealnie przenikały.

Świat fryzjerski zelektryzował nowy kolor, który wymyśliła Hannah Edelman. Pierwsze próbki pokazała na swoich Instagramie, gdzie szybko pojawiło się wiele słów pochwały dla jej pomysłu. A taka magia odbywa się w studio Bushwick Brush In Hand.

Kolor chocolate mauve opiera się na odtworzeniu naturalnych odcieni brązu. W tym celu Hannah miesza ze sobą fiolet, pomarańcz, róż, bordo oraz czekoladę. Aby osiągnąć perfekcyjny efekt działała metodą prób i błędów. Na początku w całej tej mieszance pojawiła się nawet zieleń.

W swoim salonie namówiła jedną z klientek na metamorfozę. Zmieszała ciemny brąz, ciepły brąz, fiołkowy, a także dwa odcienie różu. Następnie wybrała nieregularne pasma włosów i po prostu pomalowała je farbami. Dzięki takiemu połączeniu kolorystycznemu, można stworzyć delikatne, nienachalne przejścia.

W naszej galerii możecie obejrzeć jak prezentuje się kolor chocolate mauve.

Zdjęcia: Instagram.com/hannahthepainter

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 04:08

Zobacz także

Nasze propozycje