Poprzedni artykuł: Maska Color Shine Artego - pogłębienie koloru włosów Następny artykuł: Forever Blond Paul Mitchell - linia kosmetyków do włosów blond

Nowa, ulepszona formuła szamponu Head&Shoulders

Eksperci Head&Shoulders stworzyli szampon Total Care, który oferuje aż 3 korzyści w 1 butelce: głęboko oczyszcza, działa przeciwłupieżowo, a także odżywia włosy, ułatwiając ich układanie. To kompletny produkt do pielęgnacji włosów i skóry głowy, dlatego poleć go swojemu partnerowi już dziś!
Head&Shoulders Total Care

Zawarte w szamponie specjalne składniki aktywne usuwają z włosów wszelkie zanieczyszczenia, takie jak pot, sebum czy pozostałości produktów do stylizacji, natomiast dzięki technologii ZPT, szampon stosowany regularnie, usuwa do 100% łupieżu już od pierwszego mycia. Ponadto, kosmetyk ten odżywia włosy oraz ułatwia ich układanie.

Nowy Head&Shoulders Total Care to nie tylko wyjątkowe korzyści dla włosów i skóry głowy, ale także przyjemność stosowania. Jest to zasługą m.in. specjalnej kompozycji zapachowej o nazwie „Cobalt”, którą określa się także jeden z kolorów: niezwykły, energetyczny odcień niebieskiego. Okazuje się, że kolory i zapachy mogą mieć ze sobą wiele wspólnego, bo zapach nowego szamponu Head&Shoulders Total Care jest równie hipnotyzujący, a przy tym rześki i świeży.

Head&Shoulders Total Care cena:11,99zł /200ml, 19,99zł / 400ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 08:34

Nasze propozycje