Poprzedni artykuł: Metaliczna koloryzacja bez niszczenia włosów i wizyty u fryzjera. Zrob... Następny artykuł: To najdziwniejsza fryzura, jaką widziałyśmy. A komentarze na jej temat...

Honorata Skarbek chwali się doczepami: "Mam dziewicze włosy Ukrainek"

Fryzury,
,
, tagi: honorata skarbek, Honey Skarbek
Honey Skarbek wyjawiła sekret swoich perfekcyjnie gęstych włosów. Nikt chyba nie spodziewał się takiego wyznania.

Honorata Skarbek może się pochwalić naprawdę pięknymi włosami. Ostatnio jednak wybuchł w związku z tym mały skandal. Obiektem zainteresowań kolorowych mediów stały się właśnie włosy gwiazdy. Podobno na skutek regularnego doczepiania sztucznych pasm, Honey Skarbek miała problemy z ich nadmiernym wypadaniem. Głos w sprawie zabrała także sama wokalistka.

Wyjaśniła dokładnie, o co chodzi z "łysieniem". Niezależnie jednak od tego, czy plotka jest prawdziwa - takiego tłumaczenia się Honoraty Skarbek chyba nikt się nie spodziewał. 

Honorata Skarbek o dziewiczych doczepach

W emocjonalnym materiale wideo na swoim kanale YouTube wyznała, że "za każdym razem mówiła, że jej doczepiane włosy nie mają jakiegokolwiek wpływu na te naturalne. Wielokrotnie potwierdzała to zresztą u trychologów, do których chodziła.". Honorata wyjawiła, że jedyny problem, jaki ma z włosami, dotyczy korony głowy. Jak sama powiedziała, "nie chodzi o to, że włosy jej wypadają, bo tak nie jest. Dość szybko rosną, są zdrowe i ciemnieją.".

Kochani, muszę Wam powiedzieć o jednej, bardzo zabawnej rzeczy. Ostatnio w jednej z gazet pojawiła się informacja, że rzekomo łysieje przez, uwaga, doczepiane włosy. Że jestem załamana i mam depresję. Już na samym początku możecie stwierdzić jaka jest wiarygodność takiego artykułu. Oczywiście, tak, macie rację - żadna! Ponieważ jest to czysta bzdura, wiadomość wyssana z palca. Jak to bywa w świecie mediów, zaraz wszystkie inne gazety w wydaniach internetowych czy też portale plotkarskie podchwyciły tę informację i cały internet zalał news, że łysieje i wypadają mi włosy - mówiła na wideo Honorata Skarbek.

Wiele osób dopytywało, jaką metodą Honey Skarbek przedłuża włosy. Gwiazda postanowiła spełnić prośbę fanów i opowiedziała o sposobie, który lubi najbardziej. Jak mówi, "jest to metoda kanapkowa, którą najbardziej polecam. Najmniej niszczy włosy, najmniej je wyrywa i ma też najmniejszy wpływ na stan naturalnych włosów.".

Sama metoda przedłużania włosów nie zaskoczyła nas tak bardzo, jak źródło pozyskiwania pasm przeznaczonych do doczepiania. 

Ja mam włosy dziewicze. Ścinane z głów młodych, nieskażonych niczym dziewic z Ukrainy. Ale tak, żeby nie brzmiało to jakkolwiek rasistowsko, ja mam włosy z Ukrainy. Są to włosy dziewicze. Autentycznie jest tak, że 14-letnie, 15-letnie dziewczynki przychodzą do salonu fryzjerskiego i takie włosy są ścinane i wysyłane do innych krajów Europy. One są niefarbowane, niepoddawane żadnym zabiegom, są niezniszczone, są w perfekcyjnej kondycji, a później są metodą kanapkową doczepiane do moich naturalnych włosów - wyjaśniła zadowolona z siebie Honka.

Poniżej możecie obejrzeć jej najnowszy materiał wideo, w którym Honey opowiada o włosowym problemie:

Zaskakującymi sposobami na piękne włosy podzieliła się ostatnio także Marina. Musicie to przeczytać :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/honkabiedronka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 11:47

Zobacz także

Nasze propozycje