Poprzedni artykuł: Ewa Mrozowska z „Gogglebox” zmieniła kolor włosów! Co za metamorfoza Następny artykuł: Szamponetki – jaki dają efekt i jak ich używać?

Hubert Urbański zmienił fryzurę! Teraz jest łysy

Fryzury, , tagi: metamorfozy gwiazd
Nowy wizerunek Huberta Urbańskiego to niemałe zaskoczenie dla wszystkich jego fanów. Dość szokującej metamorfozy dokonał u fryzjera.

Hubert Urbański od lat kojarzy się telewidzom jako prezenter z idealnie skrojonym garniturem oraz siwym kolorem włosów. Bije od niego elegancja, która przez lata występowania w "Milionerach" stała się jego znakiem rozpoznawczym. Daleko mu jednak było do drastycznych zmian wizerunku, co chyba wreszcie zdecydował się zmienić.

Postanowił pozbyć się nienagannie ułożonych włosów na rzecz "fryzury", która jest raczej zaskakującym jak na Huberta Urbańskiego wyborem. Tak wyglądał jeszcze do niedawna:

Hubert Urbański jest łysy

Paparazzi przyłapali Huberta Urbańskiego w warszawskim centrum handlowym, gdzie razem z dziećmi wybrał się na mały poczęstunek. Przez dłuższy czas prezenter miał założoną czapkę. Kiedy jednak wreszcie usiadł do stolika, postanowił zdjąć kaszkiet i właśnie wtedy okazało się, że zupełnie zmienił fryzurę

Widok braku włosów u Huberta Urbańskiego jest o tyle zaskakujący, że zdjęcia po metamorfozie zostały wykonane w tym tygodniu. Prezenter w tym samym czasie publikował jednak w swoich social mediach fotografie, na których było jeszcze widać białe pasma włosów. Czyżby starał się ukryć przed fanami metamorfozę?

Hubert Urbański jest łysy

Co ciekawe, jeśli przyjrzymy się zdjęciom, można zauważyć, że Hubert Urbański ma idealnie wygolone włosy tylko na środku głowy. Boki zostały jedynie mocno skrócone i przerzedzone. Niestety w sieci nie ma jeszcze żadnej informacji na temat powodu, dla którego prezenter zdecydował się na taką metamorfozę. Być może szykuje się do nowej roli prowadzącego?

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 14:41

Nasze propozycje