Poprzedni artykuł: Z tym problemem walczy po porodzie wiele kobiet. Meghan Markle ma na n... Następny artykuł: Doda zmieniła fryzurę. Fani jednogłośnie: 'Podobna do Ani Przybylskiej...

Znana blogerka zdradziła zaskakujący patent na niesforne włosy!

Fryzury, , tagi: Huda Kattan
Nie uwierzycie, czego Huda Kattan używa do stylizacji włosów. A przecież stać ją na najlepsze kosmetyki na świecie...

Huda Kattan zasłynęła dzięki swoim spektakularnym makijażom, rozbudowanym tutorialom i marce kosmetycznej. Ale ważnym elementem jej popularności są... nieoczywiste rozwiązania makijażowe i pielęgnacyjne. Blogerka dość często prezentuje swoim fanom własne lub cudze patenty na poprawienie urody z pomocą niekoniecznie przeznaczonych do tego produktów. Niedawno pokazała, jak układa sobie włosy, jako kosmetyku do stylizacji używając kleju biurowego.

Huda Kattan układa włosy na klej

Kattan nie pierwszy raz zaskakuje niekonwencjonalnym podejściem do makijażu i pielęgnacji urody. Niestety gwieździe sieci zdarzają się przy okazji takich eksperymentów poważne wpadki. Jakiś czas temu mocno zirytował nas filmik, w którym Huda pokazała jak maluje usta. Nałożenie na usta grubej warstwy korektora blogerka poprzedziła pielęgnacją, której elementem było użycie dermarollera. Jej nowy tutorial makijażowy jest mniej kontrowersyjny, ale też dość zadziwiający. Filmik Hudy kończy bowiem układanie krótkich włosów okalających czoło - tak zwanych baby hair. I żeby nad nimi zapanować, Huda Kattan przykleja je sobie do twarzy klejem w sztyfcie.

Fot.: Instagram

Skąd wiemy, że to klej, a nie jakiś innowacyjny kosmetyk w przypominającym klej opakowaniu? Huda sama to przyznała, kiedy jedna z jej fanek dopytywała o używany produkt:

Co nałożyłaś na swoje baby hairs? To wyglądało jak klej w sztyfcie.

Kattan zareagowała na ten komentarz, odpisując:

Klej w sztyfcie.

Zobacz także: Znana blogerka pokazała, jak maluje usta i... sprowokowała tym ostrą krytykę!

Jesteśmy przekonani, że Huda Kattan bez trudu znalazłaby co najmniej pięć kosmetyków, z pomocą których mogłaby wystylizować sobie włosy, bez konieczności sięgania po klej. Podejrzewamy jednak, że taki finał jej filmiku miał zrobić wrażenie na widzach. Co ciekawe, większość komentatorów zachwycała się makijażem i urodą Hudy, i zupełnie umknął im klej w sztyfcie...

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2019, 22:12

Nasze propozycje