Poprzedni artykuł: Twoje włosy są suche jak wiór? Ta maseczka z awokado przywróci je do ż... Następny artykuł: Mila Kunis drastycznie obcięła włosy! Pasuje jej taka krótka fryzura?

Myślisz, że to perfekcyjne zdjęcie włosomaniaczki? Będziesz w szoku, jak zobaczysz, do kogo należą :)

Fryzury, , tagi: pielęgnacja włosów
Te zdjęcia bardzo szybko stały się wyjątkowo popularne. Kryje się za nimi jednak mała niespodzianka. Tak, my również dałyśmy się nabrać... :)

Nigdy nie zgadłybyśmy do kogo należą włosy, przedstawione na poniższych zdjęciach. Są idealnie wypielęgnowane, błyszczące. Na dodatek kolorystycznie wpisują się w aktualne trendy włosowe, nie tylko pod kątem samego odcienia, ale również struktury. Fale i morski look są szczególnie pożądane.

Byłyśmy w ogromnym szoku, kiedy wreszcie odkryłyśmy, że tymi zadbanymi kosmykami może się w rzeczywistości pochwalić... pies.

Włosy psa hitem w sieci

Kerbie Gibbs, 21-letnia studentka Uniwersytetu Marshalla w Zachodniej Wirginii, podzieliła się na Twitterze zdjęciem ucha jej psa, które zostało wykonane na sporym zbliżeniu. Od tego czasu post został udostępniony dalej 200 tysięcy razy. Pojawiło się pod nim również niemal 700 tysięcy polubień. A przecież zdjęcie pojawiło się na Twitterze dopiero 25 czerwca!

W opisie do zdjęcia napisała, że ucho jej psa jest perfekcyjnym obrazkiem, który każda kobieta powinna pokazać swojemu styliście, jeśli marzą jej się morskie fale i karmelowe pasemka na włosach.

Pierwsze zdjęcie nie tylko zmyliło internautów, ale także skłoniło ich do robienia podobnych fotografii swoim psom. 

Te piękne blond włosy również należą do psa. Tak piękny, idealnie chłodny kolor bardzo trudno jest uzyskać. Zwykle wymaga to stosowania niebieskiego lub srebrnego szamponu do włosów, który pomaga zlikwidować pomarańczowe czy żółte pasemka

Ciemne strony sławy

Pies Kerbie wydaje się być nieco zażenowany całą sytuacją. Jego zachowanie jest naszym zdaniem całkiem uzasadnione. Pod kolejnym zdjęciem 21-latka napisała:

Kiedy wszyscy na Twitterze zakładają, że jesteś kobietą tylko dlatego, że twoje włosy są cudowne.

Cóż, trudno nam się z tym nie zgodzić :). Włosy jej pupila rzeczywiście mogą zmylić obserwatorów. Wy też dałyście się nabrać? :)

Chcesz mieć tak idealnie wypielęgnowane i błyszczące włosy? Nie zapominam o maseczkach:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:00

Zobacz także

Nasze propozycje