Poprzedni artykuł: Nowości od Batiste już przetestowane! Marka po raz kolejny podbiła ser... Następny artykuł: Przez suchy szampon ta kobieta prawie wyłysiała! A wszystko przez nieo...

Iga Krefft zmieniła fryzurę! Tak krótkich włosów jeszcze nie miała

Fryzury, , tagi: Iga Krefft
W nowej fryzurze i nowym kolorze włosów Iga Krefft jest wręcz nie do poznania. Aktorka nigdy wcześniej nie zaskoczyła jeszcze fanów tak dużą zmianą.

Jeszcze do niedawna Iga Krefft pozowała do zdjęć z najmodniejszą długością włosów. Krótka fryzura do ramion prezentowała się zadziornie, ale kędziory skutecznie dodawały aktorce dziewczęcości. Tym razem jednak zdecydowała się pójść o krok dalej i wybrała coraz bardziej trendujące cięcie w stylu pixie. Wygląda w niej obłędnie!

Iga Krefft w nowej bardzo krótkiej fryzurze

Serialową Ulą z "M jak Miłość" trudno się nie zachwycać. Wyrosła na piękną kobietę o nietuzinkowej urodzie. Co więcej, młodziutka aktorka bardzo lubi eksperymentować z wyglądem. Ma świetny styl - stawia na odważne stylizacje i łączy je z mocnym makijażem. Wielu osób może czerpać z jej Instagrama modowe inspiracje. Nic dziwnego, że wszyscy zwracają na nią uwagę.

Niedawno w ramach mikrozmiany zdecydowała się nawet na rozjaśnienie i tak już jasnych brwi. Najwidoczniej to nie zaspokoiło jej potrzeby zmiany, bo teraz możemy ją oglądać w zupełnie nowej fryzurze.

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/ofeliaigakrefft

Raz na jej włosach gościła naturalna rudość, raz był też miedziany blond... Tym razem w duecie z fryzurą pixie pojawił się też nowy kolor. Kędziory aktorki są zdecydowanie jaśniejsze niż zazwyczaj. Nowy look Igi Krefft chętnie komentują fani. Mimo że są zaskoczeni tak dużą metamorfozą aktorki serialu "M jak Miłość" nie mogą przestać komplementować jej nowego wyglądu:

- Szok i niedowierzanie. Ale pięknemu we wszystkim pięknie.

- Jezu jakie piękne włoski, inspirujesz.

- Kocham Twoje nowe włosy.

Naszym zdaniem fryzura doskonale podkreśla urodę Igi Krefft. Skrócenie włosów sprawiło, że wygląda dojrzalej, bardziej poważnie, ale na pewno nie można tutaj mówić o wpadce. Ogromnym plusem jest to, że takiego cięcia (zwłaszcza w przypadku kędziorów) praktycznie w ogóle nie trzeba stylizować. Wystarczy parę psiknięć lakierem czy wtarcie w pasma żelu albo gumy, a efekt potarganej fryzury robi się sam.

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 07:38

Nasze propozycje