Poprzedni artykuł: Ewa Farna ma różowe włosy! Jest prawie nie do poznania Następny artykuł: Anna Mucha w nowej fryzurze! Zdecydowała się na radykalne cięcie?

Magda Gessler ma sobowtóra! Inna gwiazda skopiowała jej look

Znana aktorka skopiowała słynną już fryzurę Magdy Gessler. Ale nie wszystkim do twarzy z burzą loków na głowie...

Katarzyna Figura pojawiła się na jednej z imprez towarzyszących Festiwalowi Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w nowej fryzurze. Aktorka, która od lat miała krótkie włosy, zdecydowała się na burzę blond loków. Efekt tej metamorfozy jest taki, że Figurę bardzo łatwo pomylić ze znaną restauratorką i prowadzącą program "Kuchenne rewolucje" – Magdą Gessler. Aktorka wygląda wręcz jak kopia Gessler! Naszym zdaniem, niestety, niezbyt udana... 

Zobacz także: Magda Gessler bez swoich słynnych loków? Zobaczcie, jak wygląda w prostych włosach!

Nowa fryzura Katarzyny Figury

Z okazji gdyńskiego festiwalu, Katarzyna Figura (a raczej jej fryzjer) zaszalała. Krótką fryzurkę aktorki zastąpiły sięgające za ramiona sprężynki. Nowa fryzura  upodobniła Figurę do Gessler, ale nie do końca... Gęste loki otaczające jej głowę przypominają trochę blond kopułę. Tymczasem fryzura Magdy Gessler, choć też spektakularna i według wielu dość kontrowersyjna, wygląda zdecydowanie bardziej naturalnie. Nam Katarzyna Figura zdecydowanie bardziej podobała się w krótkich włosach i nie tracimy nadziei, że burza loków w stylu Magdy Gessler to tylko peruka.

Zobacz także: Mocne i twarde paznokcie? Te kosmetyki to numer 1 w sprzedaży i hit Wizażanek!

A wy co myślicie o metamorfozie Katarzyny figury?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 08:49

Zobacz także

Nasze propozycje