Poprzedni artykuł: Hit Instagrama: domowa maska na włosy z kisielu - nawilża jak drogie m... Następny artykuł: Spalone włosy – jak je uratować?

Szczotka Wet Brush, która nie wyrywa włosów w promocji w Hebe

Fryzury,
,
, tagi: szczotka do włosów
W tym momencie wszystkie szczotki Wet Brush są w superpromocji w Hebe! Zostały one przecenione o 40% procent, a oferta jest ważna do 1 lipca. Szczotki Wet Brush z łatwością rozczesują nawet mokre, gęste i zniszczone włosy, a nasz ulubiony model Wet Brush Dry dodatkowo przyspiesza suszenie.

Na promocji w Hebe dostępnych jest 11 modeli szczotki Wet Brush. Ich standardowe ceny są dość wysokie i wahają się od 29,99 zł do ponad 50 złotych. W tym momencie najtańsze warianty możemy kupić już za niecałe 18 zł! My jednak szczególnie polecamy wam model Wet Brush Dry (24 zł), który dodatkowo przyspiesza suszenie włosów o 30%, dzięki wentylowanej konstrukcji. Aby skorzystać z tej świetnej oferty, musicie mieć kartę lojalnościową Hebe.

szczotka Wet Brush Dry

Źródło zdjęcia: Instagram

Jak działa szczotka Wet Brush Dry? 

Wet Brush Dry to szczotka, która z łatwością rozczesuje zarówno suche, jak i mokre pasma. Świetnie sobie radzi nawet przy skołtunionych i zniszczonych włosach. Dodatkowo nie wyrywa i nie łamie włosów, dzięki czemu nasza fryzura nie traci na objętości. Innowacyjne i inteligentne włókna IntelliFlex nie tylko szybko i sprawnie rozczesują włosy, ale również ograniczają ich puszenie. Szczotkę warto również stosować podczas suszenia. Przerwy między włóknami sprawiają, że jest ono zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.

Podczas czesania końcówki wykonują delikatny masaż skalpu, dzięki czemu poprawiają krążenie i redukują problem wypadania włosów. Włókna są bardzo miękkie, więc nie podrażniają i nie drapią nawet najbardziej delikatnej skóry głowy. Polecamy ją przede wszystkim do włosów gęstych, zniszczonych, rozjaśnianych i kręconych oraz z tendencją do plątania się i puszenia.

Szczotka Wet Brush Dry występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Nam szczególnie podobają się warianty ombre w nasyconych, letnich barwach. Do wyboru mamy klasyczny, owalny kształt oraz szczotkę kwadratową. Wszystkie modele Wet Dry łączy wentylowana konstrukcja, która przyspiesza suszenie oraz elastyczna główka. Na stronie Hebe znajdziemy w tym momencie dwa modele z tej linii - kwadratową szczotę w kolorze czarnym oraz owalną, kolorową ombre.

szczotka Wet Brush Flex

Źródło zdjęcia: thewetbrush.co.id

Szczotka Wet Brush Dry - opinie

Szczotki Wet Brush zbierają świetne opinie u Wizażanek. Na promocji znajdziemy różne warianty szczotki, a najlepiej oceniany jest jednak model Flex Dry, który ma średnią ocenę 5. Recenzentki wskazują, że z łatwością rozczesuje włosy, nie plącze ich i nie wyrywa oraz pewnie leży w dłoni.

Szczotka jest bardzo solidnie skonstruowana. Jest giętka, posiada sztywne "włosie" i idealnie rozczesuje włosy. Jestem posiadaczką grubych, gęstych i długich włosów, i szczotka radzi sobie z nimi znakomicie. Nie wyrywa włosów, nie plącze ani nie ciągnie. Bardzo delikatnie i precyzyjnie rozczesze każde pasmo włosa. - Ewelina774

Wet brush została stworzona do rozczesywania włosów mokrych oraz suchych. W obu przypadkach sprawdzą się znakomicie. Nie plącze włosów, dobrze radzi sobie z kołtunami. Nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Jest bardzo delikatna przy czesaniu. Końcówki są zatopione dwukrotnie, przez co mają masować skórę głowy i faktycznie jest to przyjemne. Inne szczotki potrafiły ranić skórę głowy, były hmm agresywne dla skóry. Szczotka wygodnie leży w dłoniach. Jej desing sprawia, że jest ozdobą toaletki. Zdecydowanie jest to najlepsza szczotka, jaką miałam... - niusiaczek22

Ta szczotka powinna otrzymać nagrodę Nobla od wszystkich ładnych blondynek. Moje rozjaśnione włosy plątały się niemiłosiernie. Nawet po odżywce. Puszyły się, nie dały rozczesać, o zrobieniu odbieranego nie było mowy. O rozczesanie po myciu też nie. To była ciągła walka. Szczotka ma ergonomiczny kształt. Dopasowuje się do siły nacisku i kształtu głowy. Rozczesuje bez szarpania. Wykonana jest w dużej części z sierści dzika. Włosy są gładkie, lśniące, czyste. - ladybeatrycze

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 lipca 2020, 00:02

Nasze propozycje