Poprzedni artykuł: Pianka do włosów – jaki rodzaj wybrać i jak używać? Następny artykuł: Suchy szampon Batiste tańszy prawie o połowę w Rossmannie

Iwona Pavlović już nie jest brunetką! Fani: „jak 20-latka!”

Najbardziej surowa jurorka „Tańca z gwiazdami” postawiła na odważną koloryzację! Dobra zmiana?

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami, a już teraz wiemy, że 11. sezon tanecznego show Polsatu dostarczy nam naprawdę wiele emocji. Jak dotąd za największą faworytkę internautów i pretendentkę do wygrania Kryształowej Kuli uznawana jest Julia Wieniawa, której partneruje nikt inny, jak prawdziwa legenda programu – Stefano Terrazzino. Ogromne emocje budzą również Mikołaj Jędruszczak oraz Sylwia Madeńska, którzy nie tylko wygrali kontrowersyjne show „Love Island”, ale także są parą w codziennym życiu. To jednak nie koniec rewelacji! Wielkie poruszenie wśród widzów tanecznego show Polsatu budzą nie tylko sami uczestnicy, ale też jedna z najbardziej surowych jurorek programu, a wszystko przez jej niezwykłą metamorfozę. Iwona Pavlović postanowiła zaszaleć i zrezygnować z długich czarnych włosów. Dobra zmiana?

Zdjęcie: ONS

Iwona Pavlović już nie jest brunetką

W ciągu kilkunastoletniej emisji „Tańca z gwiazdami” rzadko mogliśmy oglądać Iwonę Pavlović w innym kolorze włosów niż czerń. Nie bez powodu jurorka show została okrzyknięta „Czarną Mambą”. W 2015 roku Pavlović postanowiła pierwszy raz poeksperymentować z wizerunkiem i w 4. edycji tanecznego show zaprezentowała się w zupełnie innym, bo rudym wydaniu. Kolejny, 2016 rok przyniósł kolejną metamorfozę i Pavlović zdecydowała się na jeszcze bardziej odważny kolor, stawiając na platynowy blond, który z czasem stopniowo przyciemniała aż do powrotu do swojej kultowej czerni. Teraz Iwona Pavlović po raz kolejny zdecydowała się na ekstremalną zmianę koloru włosów i powróciła do platynowego blondu.

Takiej metamorfozy tuż przed premierą 11. edycji „Tańca z gwiazdami” po Iwonie Pavlović nikt się nie spodziewał. Tancerka i najbardziej wymagająca jurorka tanecznego show Polsatu zaledwie kilkanaście godzin temu pochwaliła się na swoim Instagramie uroczym zdjęciem w zupełnej nowej fryzurze. Widzimy na nim celelebrytkę w ekstremalnie rozjaśnionych włosach w kolorze nordyckiego blondu, który kontrastuje z głęboką czernią jej ubrania.

Black & Blond.Kto lubi takie kontrasty...? – napisała Iwona Pavlović.

Reakcja fanów była natychmiastowa.

Nie!!!.To nie możliwe!!!.To Ty??? – pisze jedna z zaskoczonych fanek.

Wow jak 20-latka! Pięknie Pani Iwonka wygląda – dodaje inna.

Jak dziewczynka wyglądasz – pisze kolejna.

Nie zabrakło również głosów sugerujących, że Iwona Pavlović poszła w ślady Wiktorii Gąsiewskiej, Anny Muchy, czy Mariny, a jej długie blond włosy to jedynie peruka.

Na pewno peruka – pisze jedna z fanek.

Chyba peruka – dodaje inna.

Póki co gwiazda nie odpowiedziała, czy jej nowa fryzura jest na stałe czy też jest jedynie chwilową stylizacją na potrzeby nagrań czy sesji zdjęciowej.

Co sądzicie o nowej fryzurze Iwonie Pavlović? Dobra zmiana?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 14:25

Nasze propozycje