Poprzedni artykuł: Ta gwiazda zdradziła, że myła włosy... raz na miesiąc. Wszystko dla ro... Następny artykuł: Antek Królikowski po rozstaniu z Wieniawą zmienia wygląd. Fani: "jak n...

Twoje włosy są matowe i wyglądają na zaniedbane? Ten zabieg je wygładzi doda blasku

Dzięki Joannie Banaszewskiej o tym zabiegu będzie głośno! Świetnie redukuje puszenie i elektryzowanie się, a przy okazji dodaje objętości.

Joannę Banaszewską obserwujemy już od dłuższego czasu. Na jej Instagramie można znaleźć nie tylko praktyczne porady z zakresu prowadzenia kanałów social media (gratulujemy wydania e-booka!), ale jak się również okazuje, całkiem cenne porady urodowe :). 

Jakiś czas temu polecała zabieg, który całkowicie odmienił jej włosy! Cena nie przeraża, a efekt jest wręcz piorunujący.

Zdjęcie: Screen z InstaStories Instagram.com/jbanaszewska

Joanna Banaszewska poleca zabieg BC Fibre Clinix Schwarzkopf

Zima to wręcz idealny czas na testowanie tego typu zabiegów. Włosy nieustannie się elektryzują, puszą, a przez ciągle zmieniającą się pogodę, stają także coraz bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne spowodowane ocieraniem o szalik i czapkę.

Fryzurą Joanny Banaszewskiej zajął się Michał Pietras, który ma własne studio fryzjerskie w Warszawie. Nie trzeba być w tym temacie specjalistą, żeby zauważyć, ile dobrego ta wizyta zrobiła dobrego z włosami blogerki. Wykonano u niej kurację regenerującą oraz dodającą objętości. Zobaczcie, jak prezentują się jej włosy po takim zabiegu:

Zdjęcie: Screen z InstaStories Instagram.com/jbanaszewska 

Cena zabiegu BC Fibre Clinix to koszt w granicach 80-140 zł, jeżeli łączymy ją na przykład ze strzyżeniem. Ale jeżeli decydujemy się wyłącznie na skorzystanie z samego zabiegu, wtedy cena rośnie i wynosi od 100 zł do 180 zł. Wtedy w cenie tej usługi jest konsultacja, pielęgnacja podstawowa, produkt wzmacniający oraz modelowanie.

Zabieg BC Fibre Clinix Schwarzkopf - na czym polega?

Schwarzkopf Professional stworzył spersonalizowany zabieg na włosy BC Fibre Clinix. Można go wykonać wyłącznie w salonie, który współpracuje z tą markę. Fryzjer dostosowuje kurację pielęgnującą do indywidualnych potrzeb włosów każdej klientki. BC Fibre Clinix odpowiada w dużej mierze za odbudowę wewnętrznej struktury kosmyków.

Receptura wyróżnia trzy główne zabiegi, z czego ostatni jest najbardziej spersonalizowany:

  • Technologia triple blonding - polega na zwiększeniu elastyczności oraz sprężystości włosów.
  • Technologia C21 - odbudowuje utracony płaszcz ochronny, uzupełniając wypłukane lipidy i regenerując połączenia Proteo-Lipidowe.
  • Hiper-personalizacja - w ofercie znajduje się 5 dodatków: Repair Booster do zniszczonych włosów, Moisture Booster do włosów, które potrzebują nawilżenia, Color Booster do farbowanych włosów, Volume Booster do włosów, które potrzebują objętości lub Smooth Booster, która wygładza włosy.

A jak wygląda samodzielne układanie włosów po takiej pielęgnacji? Okazuje się, że to wcale nie jest trudna sztuka. Joanna Banaszewska skorzystała z kilku praktycznych porad Michała Pietrasa i teraz tworzy takie oto loki:

Zdjęcie: Screen z InstaStories Instagram.com/jbanaszewska

Więcej dowiecie się oczywiście na oficjalnej stronie Schwarzkopf Professional. Patrząc na efekty, jakie Joanna Banaszewska uzyskała zaledwie po jednym czy dwóch tego typu zabiegach, już czujemy się przekonane, że warto wypróbować BC Fibre Clinix :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/jbanaszewska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2019, 09:08

Nasze propozycje