Poprzedni artykuł: Orientalna pielęgnacja włosów z olejkami Marion Następny artykuł: Szampon i odżywka Orientana - z imbirem i trawą cytrynową

JOICO Style&Finish - z nowymi składnikami

Odpowiednio wypielęgnowane włosy to podstawa, ale właściwie dobrana fryzura także jest nie mniej ważna. Są okazje, do których trzeba kompleksowo przygotować włosy, by efekt był zachwycający. Marka JOICO proponuje kosmetyki do stylizacji z linii Style&Finish, które sprostają nawet najbardziej fantazyjnym fryzurom.
kosmetyki do włosów JOICO

W linii pojawiły się produkty do stylizacji, w których zostały wykorzystane zupełnie nowe składniki. Kompleks AquaLastikTM stworzony na bazie struktur z dna oceanu o właściwościach antyoksydacyjnych sprawia, że produkty zawierające ten składnik chronią włosy przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz przedłużają działanie produktu na włosach do 72 godzin od zastosowania. Puder z opalu nadaje delikatny połysk, elastyczność i ułatwia stylizację włosów, a olejek z pestek śliwki, bogaty w witaminy A oraz E, zapewnia elastyczne i długotrwałe utrwalenie.Kosmetyki doskonale nadają się do stylizacji fryzur damskich, jak i męskich.

JOICO Style&Finish cena - od 45-110zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 14:05

Nasze propozycje