Poprzedni artykuł: JOICO Color Intensity - wiosna w mocnym kolorze Następny artykuł: Cece MED Prevent Hair Loss - powiedz STOP wypadaniu włosów!

Jabłkowy head&shoulders - nowa jakość pielęgnacji

Fryzury,
Ponad 50% Polek uważa, że orzeźwiający zapach włosów dodaje im pewności siebie. Mając to na uwadze, naukowcy head&shoulders udoskonalili kompozycję zapachową szamponu i odżywki head&shoulders Apple Fresh, by jeszcze silniej oddziaływała na nasze zmysły, dodawała energii i pozwalała czuć się pięknie i atrakcyjnie przez cały dzień.
Jabłkowy head&shoulders

Aby zapach nowych kosmetyków head&shoulders był intensywny i orzeźwiający, naukowcy marki we współpracy z ekspertami w dziedzinie perfum przebudowali tradycyjny model wykorzystywany przy tworzeniu kompozycji zapachowych. W nowych kosmetykach head&shoulders eksperci marki zastosowali technologię Scent Burst, polegającą na wzmocnieniu górnego akordu kompozycji zapachowej, utrzymując pozostałe nuty w tradycyjnych proporcjach. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, nowy szampon i odżywka head&shoulders Apple Fresh zaskakują teraz wyjątkowo intensywnym zapachem podczas mycia włosów, pobudzając zmysły i dodając energii. Dodatkowo, starannie dobrana kompozycja nut zapachowych zielonego jabłka, gruszy azjatyckiej, lilii, róży, jaśminu oraz piżma sprawia także, że zapach nowych kosmetyków head&shoulders Apple Fresh utrzymuje się na włosach jeszcze długo po ich umyciu, dzięki czemu możemy czuć się atrakcyjnie i wyglądać olśniewająco przez cały dzień.

Piękny i intensywny zapach, który kosmetyk pozostawia na włosach, to jednak tylko część sukcesu. Dlatego szampony i odżywki head&shoulders Apple Fresh pomagają także dbać o pielęgnację skóry głowy i włosów, pozostawiając je lśniące, gładkie i, przy codziennym stosowaniu, do 100% bez łupieżu. Zawarty w szamponach i odżywkach head&shoulders Apple Fresh kompleks ActiZinc pozwala zwalczać główną przyczynę łupieżu i zbyt szybkiej utraty uczucia świeżości – grzyb Malassezia Globosa. Dodatkowo w szamponie head&shoulders Apple Fresh, kompleks ActiZinc został połączony z technologią Pro Clean, której formuła opiera się na unikalnym połączeniu aktywnych składników myjących. Oprócz oczyszczania, technologia Pro Clean zapewnia odpowiedni poziom substancji aktywnych, które pomagają chronić włosy przed uszkodzeniami, sprawiając, że ich włókna stają się mocniejsze, a powierzchnia gładsza. Dzięki temu włosy są także bardziej odporne na gromadzenie się na nich zanieczyszczeń. W rezultacie włosy pozostają lśniące i gładkie,  a my możemy cieszyć się pięknymi włosami i ich orzeźwiającym zapachem przez cały dzień.

Cena:

Szampon head&shoulders Apple Fresh: 9,99zł/200ml
Przeciwłupieżowa odżywka head&shoulders Apple Fresh: 9,99zł/180ml

 

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 02:02

Nasze propozycje