Poprzedni artykuł: Latem zaplatamy włosy w... wiklinowy warkocz Następny artykuł: Córka poprosiła o modne upięcie, ale mama... nie do końca zrozumiała ;...

Jak dobrać przedziałek do kształtu twarzy? Znana stylistka fryzur zdradza nam swoje triki

Fryzury, , tagi: układanie fryzury
Jordan Garret podpowiada, jak się czesać jeśli masz twarz owalną, pociągłą czy trójkątną.

Większość kobiet raczej doskonale wie, jaka fryzura pasuje do ich kształtu twarzy. Stylistka gwiazd, Jordan Garrett z ekskluzywnego salonu Daniel Hersheson w Londynie, ujawniła na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby prezentować się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak czesać włosy, by wyglądać atrakcyjnie?

Chodzi o to, w którym miejscu znajduje się przedziałek. Jordan Garret podkreśla, że istnieją szczegółowe wytyczne układania przedziałków dla każdego kształtu twarzy. Wybór właściwego miejsca może sprawić, że będziemy wyglądać o wiele bardziej atrakcyjnie, poprzez chociażby wyszczuplenie twarzy lub złagodzenie/wyostrzenie rysów.

Garrett na łamach serwisu dailymail.co.uk zdradziła swoje sprawdzone sztuczki. A w tej kwestii naprawdę warto jej zaufać :). W końcu swoje włosy powierzyły jej chociażby Mollie King oraz Olivia Palermo.

Byłaś niedawno u fryzjera, ale nie jesteś zadowolona z efektu? Myślisz, że zaliczyłaś włosową wpadkę? Zajrzyj do naszej galerii. Może to właśnie twój przedziałek znajduje się w niewłaściwym miejscu i wystarczy to naprawić... :)

Zdjęcie główne: Pinterest

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 12:23

Zobacz także

Nasze propozycje