Poprzedni artykuł: Ekspresowa kuracja na zniszczone włosy za 12 złotych! Przetestowałyśmy... Następny artykuł: "Zwykła" dziewczyna poszła do fryzjera księżnej Kate! Efekt? My mamy p...

Nie uwierzycie, jaki "gadżet" genialnie unosi włosy u nasady? Każda z nas ma go w domu...

Chcecie, aby Wasza fryzura zawsze wyglądała świeżo? My też. To właśnie dlatego ostatnio w naszej szafce zagościła czysta... szczoteczka do zębów.

Suszenie z głową skierowaną ku dołowi, całe opakowania suchych szamponów i innych pudrów unoszących włosy, a te nadal po kilku godzinach są strąkami przylegającymi do głowy... Brzmi znajomo?

Nie ma co załamywać rąk. Z pomocą przychodzi sposób znaleziony na Pintereście. Okazuje się, że wystarczy... szczoteczka do zębów. Oczywiście ta nieużywana wcześniej do mycia;)

Zobaczcie także:  Ekspresowa kuracja na zniszczone włosy za 12 złotych! Przetestowałyśmy i ręczymy za działanie!

Trik działa przy zastosowaniu na czystych włosach, ale ratuje też życie osobom z włosami przetłuszczającymi się. Sama postanowiłam przetestować więc to "cudo".

Włosy myję codziennie rano, ale wieczorem są one już oklapnięte i często mam problem, kiedy chcę wyjść na wieczorną imprezę zaraz po pracy. Nie jestem fanką suchych szamponów, więc tym bardziej zafascynował mnie trik ze szczoteczką do zębów. Przyznaję, że koleżanki w redakcji dość dziwnie na mnie patrzyły, kiedy im opowiedziałam o tym pomyśle.

Najpierw podzieliłam włosy na pasma, a potem zaczęłam je czesać przy głowie. Efekt był taki, jakbym je lekko natapirowała. Zostały odbite od skóry głowy, ale nie wyglądałam jakbym wróciła z lat 80-tych:) Całośc utrwaliłam odrobiną lakieru do włosów. Efekt? Genialny! Włosy były uniesione do późnych godzin nocnych :). 

Zobaczcie krótką instrukcję obrazkową z Pinteresta, jak powinien wyglądać ten zabieg. 

Foto: Pinterest

Kto się skusi? A może już korzystacie z tego sposobu?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:47

Zobacz także

Nasze propozycje