Poprzedni artykuł: Włosy w kolorze pumpkin pink to hit na jesień! Następny artykuł: Anna Wendzikowska rozjaśniła włosy! Teraz ma modną koloryzację money p...

Ta maska to ratunek dla żółtego blondu. I nie jest fioletowa, a... czarna

Fryzury, , tagi: maska do włosów, blond włosy
Wystarczy kilka minut, aby blond włosy o żółtym zabarwieniu zmieniły się nie do poznania. Dzięki czarnej masce wyczarujecie na nich idealnie chłodny odcień.

To jedyna taka czarna maska na rynku kosmetycznym, która pomaga w osiągnięciu chłodnego odcienia blondu na włosach. Proces aplikacji jest nieskomplikowany, więc nadaje się do używania zarówno w salonie, jak i w domu. Podobno działa lepiej niż każdy fioletowy szampon do włosów. Nie bez powodu tę maskę polecają fryzjerzy z całego świata!

Jak działa czarna maska do włosów Royal Canadian?

Tę maskę spokojnie można uznać za przełom w ochładzaniu blondów. Czarna maska do włosów Royal Canadian została stworzona specjalnie po to, by wyeliminować żółte tony z włosów. Zwykle zaczynają się pojawiać na przykład wtedy, gdy od farbowania minęło już sporo czasu. Winowajcami mogą być również nikotyna, zanieczyszczenia, promienie UV, ale również nieudane koloryzacje

Czarna maska do włosów Royal Canadian

Jak używać czarnej maski do włosów Royal Canadian?

Włosy należy umyć tak jak zwykle i odcisnąć nadmiar wody w ręcznik. Na wilgotne pasma nakładamy czarną maskę Royal Canadian i po minimum trzech minutach, a maksymalnie 10 minutach, zmywamy ją. Ważne jest to, aby dostosować ten czas indywidulanie do potrzeb włosów. Trzeba zwrócić uwagę na ich wyjściowy kolor i określić, na jakim efekcie nam zależy. Obserwujcie włosy podczas pierwszej aplikacji i oceńcie, co jest dla nich najlepsze. Maskę należy oczywiście dokładnie spłukać.

Zobacz także:Jak pielęgnować farbowany blond?

Jeśli jednak macie naprawdę mocno rozjaśnione włosy, wręcz białe, warto sięgnąć po inne produkty Royal Canadian. W takim przypadku producent zaleca wymieszanie czarnej maski z białą maską w proporcjach 1:1. Warto też najpierw wykonać test na jednym niewidocznym paśmie włosów, aby mieć świadomość działania takiego połączenia.

Cena i dostępność czarnej maski Royal Canadian

Tutaj niestety możecie być odrobinę rozczarowane... Czarna maska Royal Canadian niestety nie jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Na razie możecie ją kupić online na oficjalnej stronie sklepu lub w innych sklepach online, gdzie dostępne są profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Cena wynosi 149 zł za 500 g słoik. Czy to dużo? Trudno ocenić, ponieważ wszystko zależy od tego, ile produktu będziecie potrzebować na pokrycie całych włosów.

Testowałyście ją kiedyś? A może macie inny godny polecenia produkt na żółte pasemka?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 listopada 2019, 16:40

Nasze propozycje