Poprzedni artykuł: Twoim włosom brakuje objętości? Możesz ją uzyskać jednym kosmetykiem.... Następny artykuł: Włosy tak białe, że aż przezroczyste? To nowy odcień blondu, który moż...

Ten sposób zabezpieczy włosy przed zniszczeniem w trakcie rozjaśniania. Nie wydasz na niego ani złotówki!

O zabezpieczenie włosów przed rozjaśnianiem powinna zadbać każda kobieta. Tym bardziej, że możecie skorzystać z triku, który nic nie kosztuje.

Rozjaśnianie jest nieodzowną częścią, jeżeli chcemy pofarbować włosy na nieco bardziej szalony kolor. A ten jest w tym sezonie jak najbardziej pożądany! Neony zdominowały konkurencję - rządzą zarówno w wersji dziennej makijażu, jak i na paznokciach czy właśnie włosach. Znamy świetny sposób na to, jak ograniczyć zniszczenia w strukturze pasm. Niezawodną metodę zdradzają nasi eksperci - Bartek Janusz oraz Damien Koba

Jak zabezpieczyć włosy przed rozjaśnianiem?

Rozjaśnianie włosów to jednak spora ingerencja w ich kondycję. Mimo to można dołożyć starań, aby ten zabieg był dla nich jak najmniej inwazyjny. Aby mieć pewność, że włosy zostaną prawidłowo rozjaśnione z jak najmniejszą szkodą dla klientki, należy dodać do rozjaśniacza Olaplex albo olejek ochronny. Konieczne jest także finalne nałożenie tonera, a po zabiegu trzeba regularnie kontrolować stan włosów i cyklicznie odświeżać uzyskany kolor tonerami. To pomoże zniwelować niechciane odcienie na włosach. Ale to i tak nie wszystko!

Istnieje jeszcze jedna metoda, która nie wymaga wydania ani złotówki, a rekomenduje ją jeden z najbardziej rozchwytywanych stylistów fryzur gwiazd - Bartek Janusz! Odpowiedź znajdziecie w naszym Trendbooku 2019w rozdziale "Powrót neonów" [POBIERZ TREND].

Przypominamy jednocześnie, że przygotowanie włosów do rozjaśniania to jedno, ale dbanie o pasma po tym zabiegu, jest równie ważne. Szczególnie, że jaskrawe odcienie bardzo szybko się wypłukują, więc ich intensywność po kilku myciach może nie być już tak zachwycająca jak od razu po wyjściu z salonu. Jak zatem dbać o neony w domu? Damien Koba zaznacza, że najlepszym sposobem na zachowanie neonowej koloryzacji jest używanie masek z pigmentem, które podtrzymają efekt. Więcej o nich również przeczytacie w naszym Trendbooku 2019 w rozdziale "Powrót neonów" [POBIERZ TREND].

Myślicie, że jaskrawe odcienie tym razem zagoszczą w trendach urodowych na dłużej? :)

Fryzura wieczorowa? A może casualowa, na co dzień? Sprawdź urządzenia do pielęgnacji włosów na stronie Media Expert kupony rabatowe.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 grudnia 2019, 13:35

Nasze propozycje