Poprzedni artykuł: Hybrydowy brąz to nowa perfekcyjna koloryzacja dla brunetek Następny artykuł: „Włosy stają się miękkie, przyjemne w dotyku i zyskują na objętości”....

Pamiętacie Michała Baryzę z „Top model”? Teraz jest nie do poznania. Fani: „jak Banderas”

Michał Baryza zdobył popularność i sympatię telewidzów dzięki czwartej edycji „Top model”, w której zasłynął nie tylko swoim świetnie zbudowanym ciałem, ale również determinacją, ciężką pracą oraz umiejętnościami modelingowymi. W programie doszedł aż do finału, gdzie przegrał ze zjawiskowo piękną Osi Ugonoh.

Choć Baryza po emisji TVN-owskiego programu zniknął z show biznesu, teraz o 27-latku znowu jest głośno. A wszystko za sprawą jego zaskakującej metamorfozy. Jak dziś wygląda były uczestnik „Top model”?

Jak zmienił się Michał Baryza z „Top model”?

Michał Baryza to jeden z pierwszych mężczyzn, który odniósł sukces dzięki programowi „Top model”. Wysportowany i pewny siebie chłopak zajął drugie miejsce w czwartej edycji show, jednak nie spoczął na laurach. Cały czas próbuje swoich sił w modelingu, a także sprawdza się w roli biznesmena i właściciela salonu kosmetycznego.

Zobacz także: Była finalistką pierwszej edycji "Top Model". Jak bardzo zmieniła się Weronika Lewicka?

Jako model z krwi i kości, Michał doskonale wie, że z tym zawodem wiąże się także ciągła zmiana wizerunku, dlatego też postawił na metamorfozę i zmienił dotychczasową fryzurę. Krótkie, schludnie ścięte włosy zamienił na burzę loków.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Diametralna zmiana fryzury Michała sprawiła, że wielu internautów nie poznało w pierwszych chwili swojego idola.

To nie Ty – pisze jedna z fanek.

Aleś zarósł – komentuje inna.

Tu trochę jak Antonio Banderas za czasów desperado – dodaje kolejna.

A co wy sądzicie o metamorfozie Michała Baryzy? Dobra zmiana?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Nasze propozycje