Poprzedni artykuł: Najmodniejszą koloryzacją włosów tej jesieni będzie... flanela! Jak to... Następny artykuł: Kokosowe włosy podbijają Instagram. Przypominają ombre, ale różnią się...

Największy koszmar panny młodej? Na tydzień przed ślubem jej włosy zabarwił atrament z długopisu

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Ta włosowa tragedia rozegrała się tydzień przed ślubem! Jak do tego doszło i czy taki problem ma rozwiązanie? Sprawdźcie.

Przesąd mówi, że każda panna młoda powinna mieć na swoim ślubie coś niebieskiego. Jednak zazwyczaj jest to podwiązka, biżuteria, wiązanka, buty lub element manicure. Mało kto jednak marzy o niebieskich włosach na własnym ślubie. Jednak pewna panna młoda z Kanady nie miała na to wpływu.

Niebieskie włosy na ślubie

Kolorystka Kelly O'Leary-Woodford opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej klientki, Daphne Martin, która na swoich platynowych włosach miała dużą plamę niebieskiego atramentu. Dramatyzmu całej sytuacji dodawał fakt, że kobieta miała niebawem wziąć ślub. Okazało się, że na co dzień Daphne wtykała długopis w swojego kucyka, aby zawsze mieć go przy sobie. Tym razem jednak długopis pękł, a znajdujący się w nim atrament wyciekł na jej włosy. Dopiero współpracownik zwrócił jej uwagę, że z jej włosami coś jest nie tak. Kobieta była w szoku.

Ostatecznie z problemem poradziła sobie dzięki kilkukrotnemu myciu włosów oraz użyciu rozjaśniacza. Jak sama mówi, była w zdecydowanie lepszej sytuacji niż byłaby brunetka, ponieważ ona mogła zastosować rozjaśniacz, który niewiele zmienił w jej platynowym kolorze. Niemniej jednak ta sytuacja jest doskonałą przestrogą dla wszystkich, którzy korzystają z tego typu "udogodnień". Długopis we włosach to nie jest najlepsze rozwiązanie. Nie dość, że nie wygląda estetycznie, to jeszcze może zniszczyć fryzurę. 

Polecamy:  Zaprzyjaźnij się z trendami i wypróbuj kosmetyki w super cenie z najnowszego Beauty Box Avon!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 21:59

Zobacz także

Nasze propozycje