Poprzedni artykuł: TEST redakcji! Ten produkt za 10 złotych pomaga rozczesać najbardziej... Następny artykuł: Ta krótka fryzura była modna 20 lat temu! A teraz kobiety znowu ją pok...

Nie za żółty, nie za szary... Zobaczcie "brudny blond" - kolor idealny dla jasnej karnacji

Fryzury, , tagi: włosy blond
Dirty blonde to jeden z tych kolorów, którym wbrew pozorom może pochwalić się wiele kobiet. Niestety rzadko go doceniamy, a to duży błąd, bo wiosną i latem będzie on szczególnie pożądany.

"Brudny blond" idealnie wpisuje się w tegoroczny trend bazujący na naturalności. Odchodzimy od odważnych koloryzacji i decydujemy się raczej na coś o wiele bardziej stonowanego, a jednocześnie podkreślającego największe atuty naszej urody. Poza tym brudny blond jest jednym z tych kolorów, z którym naprawdę można wiele zdziałać. Wyczarowanie na nim rozświetlających refleksów to kwestia jednej wizyty u stylisty fryzur. Delikatnie odbarwione pasma wyglądają niezwykle naturalnie.

Koloryzacja "brudny blond"

Dirty blonde to także świetna okazja do tego, aby przetestować koloryzację z przeciągniętym odrostem. Dzięki niej uda ci się wrócić do naturalnego koloru włosów, a przy okazji przez pewien czas będziesz mogła cieszyć się również bardzo dobrze wyglądającym ombre, które uzyskasz tak naprawdę bez większego wysiłku.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, jak dirty blonde prezentuje się na różnych długościach włosów.

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Zdjęcie główne: Pinterest

Tymi szamponami pozbędziesz się żółtych tonów po farbowaniu na blond:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2019, 16:54

Nasze propozycje