Poprzedni artykuł: Spędziła cztery godziny w salonie fryzjerskim. Wyszła z niego wręcz ni... Następny artykuł: Natalia Kukulska ma naprawdę krótkie włosy! Wygląda jak... chłopak?

Zrób opaskę z... włosów! To wyjątkowo prosta i efektowna fryzura

Fryzury, , tagi: warkocz
Chcesz zaszaleć na wiosnę z fryzurą, ale wolisz nie ścinać włosów? Znamy upięcie, w którym po prostu się zakochasz i przypomnisz sobie czasy słodkiego dzieciństwa.

Warkocze to chyba najsilniejszy trend tej wiosny. Są dziewczęce i wygodne, odejmują lat i nie wymagają wielkich umiejętności. Kobiety, które lubią prostotę. docenią zwłaszcza „opaskę" plecioną z włosów.

Ten trend można nosić na kilka sposóbów:

  • Zrób na środku głowy przedziałe. Zapleć dwa cienkie warkoczyki - po każdej stronie jeden. Pilnuj, by początki warkoczy stykały się u gory. Ich końce przypnij za uszami.
  • Zapleć warkocz  po lewej stronie głowy i przełożenie go na prawą. Podepnij go wsuwkami, żeby się nie przesuwał
  • Trzeci sposób natomiast jest nieco trudniejszy. Chodzi w nim o zaplatanie warkocza francuskiego od jednego ucha do drugiego, by utworzył opaskę. Brzmi skomplikowanie? Zobacz instrukcję krok po kroku, jak wykonać tę fryzurę:
  • Instrukcja z zaplataniem warkocza jak opaskę
    Źródło: Pinterest

Jeśli lubisz zaszaleć z fryzurą, warkocz możesz dodatkowo ozdobić. Biżuteria we włosach pojawiała się ostatnio na pokazach mody i na czerwonym dywanie. Modelki i gwiazdy potrafią zaskoczyć fryzurą, kiedy pozwolą stylistom puścić wodze fantazji i zaszaleć. Szczególnie modne stały się warkocze z kolczykamiHair piercing to bezbolesna metoda zdobienia włosów, którą polubiły między innymi Katy Perry, Christina Aguilera czy Rita Ora. Pomysł powstał w londyńskim salonie Keash Braids, gdzie jak sama nazwa wskazuje, królują warkocze.

Sporą konkurencją dla kolczyków we włosach, jest również tatuowanie wzorów za pomocą zmywalnych spray'ów. Przeciąganie ich na pasmach w splocie warkocza wygląda niezwykle efektownie. Najładniej prezentuje się oczywiście dość odważny kolor – na przykład mardi gras. Dodaje fryzurze odrobiny elegancji i czyni ją naprawdę wyjątkową.

A jeżeli jesteście ciekawe, jak te trzy fryzury prezentują się w rzeczywistości, to zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej  inspiracje na wiosnę.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 18:05

Zobacz także

Nasze propozycje