Poprzedni artykuł: Znudziło Ci się klasyczne ombre? Zaszalej z różowym złotem! Następny artykuł: Ta fryzura zawładnęła czerwonym dywanem! Gwiazdy pokochały bubble pony...

15 lat mniej! Zobaczcie, jak zmiana fruzyry odmieniła tę kobietę! Jest nie do poznania :)

Brak wam (lub waszym bliskim) motywacji do przeprowadzenia zmian w swoim wyglądzie? Zobaczcie niezwykłą metamorfozę Belity Edwards!

Na nasz wygląd zewnętrzny wpływa wiele rzeczy, m.in. sytuacja życiowa. Niektóre z nas lubią eksperymentować ze swoim lookiem i jest to dla nich "chleb powszedni". Dla innych wygląd zewnętrzny nie jest tak ważny i w związku z różnymi, życiowymi przeżyciami, czasem zapominają o tym, jak wiele m.in. pewności siebie może dodać zmiana koloru włosów.

Zobaczcie także:  Tych koloryzacji powinnaś unikać. One dodadzą Ci nawet kilka lat

Jeżeli brak Wam motywacji do przeprowadzenia zmian, zobaczcie niezwykłą metamorfozę Belity Edwards, która jest weteranką armii USA. Nie do końca umiała sobie poradzić z dbaniem o własny wygląd. Doskonale to widziały jej dzieci, więc postanowiły jej w tym pomóc. Zgłosiły ją do programu prowadzonego przez organizację Makeovers that Matter, niosącej pomoc żołnierzom. Dzięki temu profesjonaliści zajęli się włosami Belity tworząc fryzurę, która diametralnie ją odmieniła. Ba, bohaterka nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła w lustrze. Nowy kolor, nowe cięcie, delikatny makijaż - Belity wygląda o co najmniej 15 lat mniej. 

Nagranie z tej niesamowitej metamorfozy zamieszczono na YouTube. Ma ono pokazywać kobietom, że czasem warto zdecydować się na zmiany. Nie zawsze same mamy dobre pomysły na swój look. Często to, co nam się wydaje piękne na modelkach, nie zawsze pasuje do nas, więc warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, jak to było w przypadku Belity. 

Zobaczcie także:  Nie możesz się zdecydować, na jaki kolor pomalować włosy? Znamy ciekawą sztuczkę

Foto: screen z YouTube

Oto kosmetyki do włosów farbowanych:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:42

Zobacz także

Nasze propozycje