Poprzedni artykuł: Zastanawiasz się, która lokówka jest najlepsza? Zrobiłyśmy porównanie... Następny artykuł: Masz problem z wypadaniem włosów lub łysieniem? Pomoże ci wcierka za m...

Grzywka bez obcinania? Ten prosty trik pokocha każda kobieta!

Fryzury, , tagi: grzywka
Chcesz szybko i bezinwazyjnie zmienić fryzurę? Najlepszym sposobem na to jest zrobienie oszukanej grzywki :).

Idzie wiosna, więc każda z nas, kobiet, myśli już zapewne o jakiejś metamorfozie. Pierwsze co przychodzi nam do głowy to oczywiście włosy! Skrócić je drastycznie? Zafarbować na modny platynowy blond? A może zapuszczać i tworzyć tylko wymyślne upięcia czy warkocze? Między tymi wszystkimi propozycjami można wypracować satysfakcjonujący kompromis. My proponujemy oszukaną grzywkę, którą można zrobić bez używania nożyczek!

Szybka grzywka bez obcinania

Nowa fryzura wcale nie wymaga tworzenia jej u fryzjera. Metamorfozy na głowie można dokonać również w domowym zaciszu - i wcale nie mamy na myśli samodzielnego malowania włosów farbą drogeryjną. Na Instagramie Camelii Katoozian pojawił się krótki filmik instruktażowy, w którym influencerka pokazuje, jak zrobić oszukaną grzywkę, która będzie wyglądała naturalnie.

To zupełnie inny sposób od tego, który pokazywałyśmy wam już kiedyś. Same zobaczcie:

Najpierw należy podzielić włosy na pół i ponownie na pół. Zawiązujemy z dwóch górnych części wysokiego kucyka. Z tego bliżej potylicy wydzielamy małe pasmo i z reszty końskiego kucyka formujemy koczka. Luźną część przeciskamy pod gumką kucyka znajdującego się bliżej czoła. W ten właśnie sposób powstaje oszukana grzywka :).

Oszukane fryzury są ostatnio bardzo modne, bo nie wymagają ogromnego wysiłku w stworzeniu ich. Mało tego - wykonanie ich zajmuje niewiele czasu, dlatego nawet w pośpiechu można wyczarować jedną z nich. Dlatego zachęcamy was również do przetestowania fałszywego kucyka czy fałszywego warkocza!

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 15:26

Zobacz także

Nasze propozycje